Concrete Angel

8. prosince 2007 v 10:42 | pajjulinka |  Concrete angel
Vypravěč-pov xD
Slunce se pávě vyzvyhlo nad stromy. Všechno bylo toho rána v New Jersey zticha,co se může považovat za vzácný. Jediny,co prorazilo tohle ticho bylo šustění větru. Tahle klidná scéna Gerarda uklidňovala když se díval okna a sledoval spadené listy na trávníku. Té noci nespal,protože ho navštěvovali noční můry. Zdravotní sestry mu nepřestaly donekonečna opakovat že tahle noční můra jednou skončí,ale nikdy neskončila. Teď už jsou to dva roky..
Už 2 roky co se nic nezměnilo je Gerard ve velké,bílé budově "Fairview Institution". Jediný znatelný rozdíl byl,že měl o něco málo delší vlasy a hodně zhubnul.Gerard dál hleděl z okna na vycházející slunce. Popadl kousek papíru který ležel kousek od malého okna a kus uhlu. Psychiatři nedali Gerardovi pořádnou tužku kvůli jedovatému olovu vevnitř. Téměř před měsícem přišla ošetřovatelka když si Gerard pokoušel rozbitou plastovou lžící pořezat zápěstí.Od té doby ho hlídali jako sebevraha.

Gerard vyskočil na okenní římsu,kolena si dal až k hrudníku a papír si dal na ně. Pomalu začal opotřebovaným uhlem kreslit horizont před ním. Dokonce po tom všem co se stalo,črtání ho vždycky přineslo do "normálnosti".¨Jeho emoce dal vždycky na papír,ale z některých z jeho kreseb by mohly mít problém doktoři. Obrazy zbitých a roztrhaných lidí,lidí se zbraněmi u hlavy. Každá sezení s psychiatrem byla přesně to samé, Gerard seděl na pohovce a strnule hleděl do místnosti,ignoruje psychiatry když po něm chtějí aby mluvil o událostech z té osudné noci před dvěma lety.
Táhnul kusem uhlu přes papír svými štíhlými prsty.Krásně zachytil obzor v černé a bílé. Nebylo to moc často kdy Gerard kreslil scény jako tyhle.Jedna zbloudilá slza mu utekla z oka,valila se mu po tváři.Od té doby co se pokusil o sebevraždu neměl žádné návštěvy. Mikey a Frank se ho zpočátku ještě pokusili přijít navštívit,ale oni jim to nedovolili,doktoři řekli že by to mohlo Gerardovýmu psychickýmu stavu ublížit. Ale to Gerard nevěděl,věřil,že Mikey a Frank na něj zapomněli,že ho nechali tady a že pokračují v jejich vlastních životech. Do jisté míry to byla pravda,ale nebyl den kdy by Gerard nemyslel na Franka.Doufajíc že jednoho dne by mohl přijít ho navštívit a zachránil ho z hlouby jeho vlastní mysli.
Na druhé straně New Jersey,Frank byl taky vzhůru,stál v ložnici u okna a díval se na východ slunce. Těžce vzdychal a foukal si unaveně vlasy z tváře. Ikdyž Frank a Gerard nebyli spolu,když se dívali na ten krásný východ slunce,spojovalo je to.
Naposledy když se Frank s Gerardem viděli bylo když šli Mikey s Frankem poprvé za Gerardem do ústavu. Tak moc se od té doby změnilo. Mikey se oženil s Kim v místním kostelu. Každý přijmul to že "My chemical romance" už je oficiálně mrtví,i když Ray,Bob,Mikey a Frank se ještě občas sešli ke hře ale nikdo z nich už necítil tu stejnou vášeň a nadšení které cítili když s nima byl Gerard. Prostě to nebylo stejný. Opravdoví fanoušci ještě doufali a modlili se za Gerarda každý den.
Frank unaveně stál v otevřeném okně,chladný vzduch foukal na jeho holý trup.Jeho olivová kůže se leskla ve světelných paprscích které prostupovali skrz okno. Zívnul a sledoval ptáky na obloze. Gerard nebyl jediný kdo byl hodně ovlivněný tím,co se té noci stalo. Frank chodil na terapie. Ne jako Gerard, Frank reagoval na ošetření i když jizvy byly nevyhnutelně zakořeněné v jeho paměti.
Frank šel pomalu zpátky k posteli.Digitální zelená čísla na hodinách osvítila místnost. Chytl pokrývku a dostal se zas tiše a pečlivě do postele. Nějaká postava vedle něho spala.
"Co děláš vzhůru bejby?" zeptala se postava vedle Franka.
"Jen jsem nemoh spát to je všechno." Frank odpověděl,opírající se o bílý polštář.
"Awwww" muž ležící vedle Franka odpověděl,dal jeho ruku pevně kolem něj a zlehka ho políbil na rtech.
"Zase jsi myslel na Gerarda?" zeptal se
"jo" odpověděl po pravdě "promiň"
"Franku neomlouvej se" ten muž odpověděl a políbil vršek Frankovi hlavy. "Gerard byl po dlouhou dobu velká část z tvého života,je přirozený že na něj myslíš."
Frank se pousmál a ovinul ruce kolem něho "Dík že mi tak rozumíš Zacku." Řekl Frank se zavřenýma očima.
"Kdykoliv Franku" Zack odpověděl polibkem na čelo a nechal ho spát.
Frank uvěřil skutečnosti,že Gerard se nevrátí. Byl přesvědčený, že Gerard už ani neví kdo je,ale uvědomoval si že není den aby na Gerarda nemyslel…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dark_Eye Dark_Eye | Web | 20. prosince 2007 v 19:10 | Reagovat

fakt moc moc moc pěkný!!!

2 XDXD XDXD | Web | 17. ledna 2008 v 15:02 | Reagovat

Woooooooooooooooow tak to je dobrý xD.. Ale proč jsem si u toho Zacka představila Zacka Efrona xD?? Fuuuuuj jemně xD.. Ježiši ale chudášek Gee x'O.. Nedokážu si představit že by to byla realitaaa-nebo spíš můžu ale je to krutý x'O xD.. Fuckt dobrá story!!!

3 Nikita Nikita | 5. května 2008 v 15:10 | Reagovat

NO DOUFÁM ŽE TO NENI ZAC EFRON???XDXDXD

4 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 6. srpna 2008 v 21:14 | Reagovat

Ty jo Nujuta to by bylo maso xD xD (upe mega maxi výtlem)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.