Cut Up Angel

19. prosince 2007 v 17:45 | pajjulinka |  Cut up angel
úvod
frankova máma spáchala před rokem sebevraždu. Nikdo neví proč, nenechala nic,ani dopis. Frankův otec je přesvědčený,že Frank je důvod pro jeji sebevraždu.Odešel na hodiny a nakonec přišel domů plný alkoholu a zbil Franka do krve. Frank ale odmítal od všech pomoc. I od Geeho. Viděli ho tak ale nemohli mu pomoct...Je už pozdě?
Jen základní start
buzz buzz buzz
Co to kurva je?A jo můj telefon,ležel na nočním stolku, asi bych ho měl vypnout... natáhnul jsem se po tom zatraceným bzučení a prostě jsem to vypnul.
"Kurva" zamumlal jsem pro sebe a strčil jsem mobil pod polštář a znovu usínám. Okamžitě jak jsem znovu usnul,můj polštář začal vibrovat. Prostě štěstí. Vytáhl jsem to a vzal.
"CO???CO K ČERTU MŮŽEŠ CHTÍT V TUHLE HODINU?????" zakřičel jsem do sluchátka. Není dobrý nápad budit mě tak ráno. Pokaždé bývam trochu nevrlý.
"Tobě taky dobrý ráno Frankie. Umm tady je Gerard. Jen volám jestli se chystáš jít do školy, protože nepůjdu celou cestu až k tobě domů abych zjistil,že nejdeš." Gerard byl jeden z mých nejblížších přátel a Mikeyho starší bratr. Dělal si o mě starosti od té doby co moje maminka..... měla nehodu. Ve skutečnosti nechci jít do školy. Učitelé se mě pořád ptají na moje modřiny a jizvy a děti jsou na mě zlí.
"Franku? Jsi tam ještě?" rychle mě vytrhl z mých myšlenek
"urrrrmmmm.....jo. Potkáme se u mě před domem? Řekněme.. za 10minut?"
"jo,super. uvidíme se pak."a zavěsil
Do prdele.Vylezl jsem z postele. Zatraceně ta podlaha je studená. Něco na oblečení...Něco na oblečení...Stojím v šatně a uvažuju co si oblíct.Potom už oblečený jsem šel do koupelny,podíval jsem se do zrcadla a zašklebil jsem se.Ta modřina jde těžko zakrýt. Červenej monokl pod pravým okem. Perfektní. A jde to dolů na lícní kost. No dobře,zamažu to. Dám pod mý druhý oko taky něco červenýho a linky. Oh to je ještě jasnější,ale co, je mi to jedno.
Plížil jsem se dolů po schodech a snažil jsem se,abych na sebe nijak neupozornil. Poslední věc co bych chtěl,je mluvit s mým tátou. On je pravděpodobně na pohovce. Když jsem prošel obyvákem, přesvědčil jsem se. Ležel tam,natáhnutý přes pohovku.
Možná bych měl něco sníst,než půjdu. Vydřžím to dnes,možná ještě zítra. Obejdu se bez tuku. Otevřel jsem hlavní vchod a vyšel do předzahrádky,sedl jsem si na obrubník a dal jsem si hlavu do dlaní jak se mi v hlavě nořili špatné vzpomínky. Zachvěl jsem se ´ale jdi Frankie,mysli na něco šťastnýho´ . Bude to dobrý.
VZPOMÍNKA :
"JSI BEZCENNÝ! JSI BEZCENNEJ BUZERAT ! NENÍ DIVU,ŽE SE TVOJE MATKA ZABILA ! PRAVDĚPODOBNĚ SE NEMOHLA SMÍŘIT S TÍM,ŽE MÁ TAK ZKURVENÝHO SYNA!" a s tímto mě praštil do obličeje až jsem upadl. Rychle jsem se zase postavil a podíval se mu do tváře. "Nevystrašíš mě ty děvko" nemohl jsem nechat aby mě zlomil. nemohl jsem mu dát to uspokojení. Znovu mě udeřil,tentokrát do žaludku,což způsobilo,že jsem klesl na kolena. " Jdi do prdele....nejsi můj otec" znovu jsem vstal ale shodil mě na zem a dvakrát mě kopl do žeber.

Bolestivě jsem zakašlal,zvedl jsem se a šel jsem k sobě do pokoje,zavřel jsem dveře a zamkl jsem. Padl jsem na postel a natáhl si polštář na hlavu a začal jsem brečet "Mami proč jsi nám tohle k čertu udělala? Potřebuju tě. Prosím,pomoz mi.Jsi tam vůbec? Prosím neopouštěj mě !" usnul jsem brečící a přijící mít svou maminku zase zpátky tady.
TEĎ
"Franku?" když jsem ucítil Gerardovu přítomnost vedle mě přestal jsem na to myslet. Dal ruku kolem mých ramen a přítáhl mě do těsného objetí. Zvedl jsem hlavu z mých dlaní a uviděl jsem všechno to,co jsem udělal....teda přinejmenším většinu z toho v mých dlaních "kruci" zamumlal jsem pro sebe. Teď si toho všimne určitě.
"Franku,prosím musíš se mnou mluvit. Můžu ti pomoct. Ty potřebuješ pomoc." jeho hlas byl jemný a milý, ale nemůžu ho obtěžovat s mými bezvýznamnými problémy. "Franku podívej se na mě" poslechl jsem a otočil jsem se k němu. "Franku, prostě se na mě podívej ! " zvýšil mírně hlas a já zpanikařil.
"NEJEČ NA MĚ!" otočil jsem se tak,že moje celé tělo,teď roztřesené, čelilo jemu. Jsem si jistej,že teď můj obličej je červený společně s mými slzami které mi tečou z očí. "neječ na mě..." můj hlas nebyl skoro slyšet a vypadal jsem jak idiot. "Neječ na mě.Neječ na mě . Neječ na mě. " Zvedl ruku, asi mi chtěl jen otřít tvář ,ale já jsem odstoupil a jako úplný idiot jsem si myslel,že mě chce uhodit.
"Uvolni se Franku,je to v pohodě,nechci ti ublížit." otevřel jsem oči a on jemně kreslil po mé tváři a obkreslil tu modřinu. "Kdo ti to udělal Franku?" jeho hlas byl strohý ale přesto starostlivý.
"Spadl jsem"
"Nespadl jsi. Nelži mi."
"Když víš odpověď tak proč se mě pořád ptáš???"
"Chtěl jsem vidět,jestli to přiznáš sám sobě. Tak pojď,nejdeme do školy. Jdeš se mnou zpátky ke mě domů. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dark-Eye Dark-Eye | Web | 20. prosince 2007 v 10:17 | Reagovat

pěkná story=) jo ráda spřátelim!

2 Pája Pája | Web | 20. prosince 2007 v 13:20 | Reagovat

čauky, přidám vás do oblíbenejch stránek :-)

3 cemetery385 cemetery385 | Web | 20. prosince 2007 v 20:56 | Reagovat

Super! Další skvělej blog s frerdama....=)

4 pájina pájina | Web | 22. prosince 2007 v 15:25 | Reagovat

pěknej příběh

5 XDXD XDXD | Web | 3. ledna 2008 v 22:23 | Reagovat

Wofky xD.. Božátko Frankiešek xD.. Hned bch si ho vzala domůůů xD..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.