Cut up angel - chapter 5

31. prosince 2007 v 15:59 | pajjulinka |  Cut up angel
Tak tohle bych řekla že je zatím tak nejlepší díl..wow...
Chapter 5
Frank's POV
Když jsem vyběhl z domu,cítil jsem hořký slzy na tvářích. Byl jsem tak hloupej, že jsem si myslel že by se moh o mě Gerard postarat. Nikdy bych ho nemohl zatěžovat. Nejsem jedinej,komu někdo umřel,lidi umíraj přece pořád. Moje máma zemřela a je to asi moje vina,ale je to skoro rok. Potřebuju se už pohnout dál.
Nakonec jsem došel domů. Auto nebylo na příjezdové cestě,což je dobře. Táta musí být někde v baru. Přešel jsem verandu a vešel do domu. Dobrý bože tady je zima. Vyšel jsem po schodech do mýho pokoje. Jakmile jsem vešel zamkl jsem za sebou dveře a šel do koupelny. Nechápu proč se ještě obtežuju zamikáním. Táta má klíč a přijde sem kdykoliv chce. Podíval jsem se na můj odraz do zrcadla. Ta modřina vypadá hůř jak včera ráno. Je modrá a okraje jsou bledě žlutý.
Sundal jsem si oblečení a stál tam jen v černých boxerkách. Můj hrudník byl bledý a měl jsem hrozně moc tuku na bojích. Moji bledou kůži jen narušovala modřina kterou sem měl na jedné straně obličeje. Ježiši kriste to je hrozný ! Geeho nezajímá usmířit se se mnou. Já se s taky nechci se sebou smířit. Počkat vždyť tohle nedává smysl! Kurva! Zase se bavím sám se sebou!!!! Vážně musím přestat.
Přišel jsem k vaně,sundal jsem si zbytek mýho oblečení a pomalu vlezl do té teplé vody. Opřel jsem se a zavřel oči. Co je to za zápach?! Nějakej druh kovu ale není to moc příjemný. Takovej dusnej,lepkanej zápach.Nepohodlně jsem se ve vodě posadil,co to k čertu je??! Otevřel jsem oči a než jsem stihl vylést z vany,zakřičel jsem. Vana se naplnila až po okraje krví. Ještě před chvílí to byla voda to nemůže bejt možný. Popadl jsem ručník a dal si ho na mý holý tělo a rychle utek do svýho pokoje,oblekl jsem si trenýrky a utíkal dolů po schodech.

Okay bylo to divný,ale už je to zas v pohodě. Venku je tma a nemyslím že by táta dnes v noci přišel. Přikryl jsem se a zapnul televizi. Ah Vh1,to miluju. Nějakej starej klip od Green Day a musím říct,že se mi to fakt líbí. Obraz byl sice trochu nejasnej ale to u týhle zasraný věci není nic neobvyklýho. Obrazovka se najednou vypla. Zatraceně. Uslyšel jsem nějaký výkřik nahoře.
Tak teď jsem se fakt klepal. Plížil jsem se pomalu po schodem za tím hlasem. Myslím,že je to z koupelny,ale nikdo není doma. Došel jsem ke dveřím a když jsem je otvíral,ucítil jsem,že je mokrej koberec. Když jsem se podíval dolů,zarazil jsem se a udeřil jsem se do protější stěny.
Hrozně moc krve.
Znovu jsem bežel k sobě do pokoje a zalezl jsem pod deky. Natáhl jsem se pro telefon. Možná bych měl zavolat policii. Chtěl jsem vytočit 911 ale místo toho jsem volal na to číslo,který jsem tak dobře znal.
"Halo?"
"GERARDE POMOZ MI!!CHCE MĚ TO DOSTAT!!" Hystericky jsem křičel,nejsem si jistej jestli mi vůbec rozuměl.
"Ou klid Franku. Co je? Tvůj táta?" Jeho hlas zněl ustaraně a já jsem byl moc vyděšený na to,abych se cítil vinný.
"VŠECHNA TA KREV!!! JE VŠUDE! TEN KŘIK! POMOZ MI PROSÍM GERARDE! " Uslyšel jsem jak se někdo tahá za kliku,potom se zahihňal a najednou se rozrazili dveře a dovnitř se dostal studený vzduch. Vylezl jsem a uviděl jsem nějakou postavu jak tam stojí,pokryvou od hlavy až k patě rudou krví. Vypadala jak moje máma,ale její oči nebyli tak jemně zelený,byly bílý a skelný.
"GERARDE POMOC!!!!" telefon už ležel na podlaze ale jsem si téměř jistej že mě slyšel.

Ta postava šla směrem ke mě a chytla mě pod krkem. Pokoušel jsem se křičet,ale nevydal jsem ani hlásku. Pokoušel jsem se prát,ale všechny moje končetiny byly jak zmrzlí. Nemohl jsem dýchat. Něco mi bralo všechen vzduch.
Všechno začalo blednout a já jsem prohrál. Hlava se mi motala a nemohl jsem myslet. Naposled jsem otevřel oči a podíval jsem se do té tváře předtím,než můj zrak začal slábnout a já viděl jsem tmu. Poslední,co si pamatuju jsou ty oči,tak moc podobné očím mojí matce,ale tak....mrtvé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 31. prosince 2007 v 18:01 | Reagovat

Wow! to je niečo ako kruh, taký sci-fi horor!!! alebo frankiemu štraší v mozgovni??? Teším sa na pokračovanie!!!

2 Nathalie Nathalie | Web | 31. prosince 2007 v 19:54 | Reagovat

šťastný nový rok vám všem přeju a ještě moc moc moc inspirace a peknejch povídek v novém roce :)

3 XDXD XDXD | Web | 16. ledna 2008 v 21:36 | Reagovat

Wuaaaaaaaa já byla v polovině úplně pochcataaaaaaa xDxDxD.. Už jak se mu vypla ta telka fuuuuuuuj to sem se leeeeeeek xDxDxD.. To nejde toto, já z toho budu mít asi poruchy řeči do konce životaaaaaaaaaaa xDxDxD..!!!! Uaaaaaaaaaaaaaaaaa xD!!!(ježiši já se bojim xDxDxD)

4 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 6. srpna 2008 v 21:52 | Reagovat

ty jooo ja se bojim a ty myslim važně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.