If you keep losing sleep - chapter 6

20. prosince 2007 v 17:57 | tyna |  If you keep losing sleep
Bolela mě hlava. Teď jsem naspal víc než za pár měsíců a cítil jsem se ještě víc unavenej. Cítil jsem se vyčerpanej, nepoužitelnej a najednou jsem tady na tom místě už nechtěl být. Nestarl jsem se o peníze, nestaral jsem se o zlepšení. Jenom jsem se chtěl dostat odsuď a jít domů, kde jsem nemoh nikoho zranit, kde jsem nikomu nemoh zamotat hlavu včetně sebe. Stejně, nikdo se o mě nestaral, nikdo se nade mnou nezamýšlel. Mohl jsem tu zemřít, stát se hnící mrvolou nikdo by mě nikdy nenašel. Vytáh jsem kufr a začal balit.
Frank se nestaral. Tohle nechtěl nikdy dopostit a proto každou noc utíkal. Všechno co chtěl bylo aby mi pomohl, abych mohl spát a proto byl tak úžasnej doktor, pomáhal lidem ale nechtěl nikomu ublížit už vůbec nikoho nechtěl s těma svejma hříšnejma očima svést. Jsem tu čtyři dny a už chci zas každýho zabít. Zavřel jsem kufr a vyšel z pokoje. Snažil jsem se jít co nejmíň nápadně, aby mě nikdo nezahlíd a nezačal se vyptávat. Celkem se mi to vedlo. Jediná blbá část týhle zkurvený cesty byla kolem Frankovi kanceláře. O recepční jsem se nestaral a kdyby se náhodou začala ptát, tak si sem jistej že jí překecám. Stejně tohle není vězení, tak si můžu odejít kdy chci a oni budou mít užitek že se o mě za ty prachy nemuseli starat. Ne, recepční nebyla problém. Frankova kancelář ano.

Proč mu vůbec říkám Frank? Dyť bych mu měl říkat Iero, Dr. Iero. Nachvíli jsem se zastavil. Díval jsem se na dvěře jeho kanceláře. Zhluboka jsem se nadechl, vzal za držátko mýho kufru a rozhod se tak rychle jak jenom to půjde a doufal jsem, že mě neuvidí. Doslova jsem jí přeletěl. Pořádně jsem se nadechl, že jsem to zvládnul a pokračoval dál chodbou. Začátek, v duchu jsem ho prosil ať nevychází ven, protože jsem věděl, že bych tu pak zase zůstal.
"Gerarde, já..." kurva, viděl mě. Pomalu jsem se k němu otočil a položil jsem můj těžkej kufr na zem. "Ty odcházíš..." jeho hlas byl tak zoufalej a jeho obličej najednou začal ztrácet barvu. Přikývnul jsem. Musel jsem pořádně polknout jak mi ho bylo líto. "Nemyslím si, že bych měl zůstat. Nemyslím si, že by mi to pomohlo, můžeš si nechat moje peníze a....." ztratil jsem řeč, když zatřepal hlavou a šel přímo ke mně.
"Nemůžeš odejít! Já tě nenechám!" skoro křičel. Zoufale jsem se na něj díval a věěděl jsem, že tu ještě někdo určitě spí.
"Já musím. Fra.... Dr. Iero. Tomu nerozumíš... potřebuju..."
"Ne!!" přerušil mě. "ty tomu nerozumíš Gerarde. Nikdy mi pacient neodešel, ne dřív než po léčbě..." otevřel jsem pusu.
"Takže to je kvůli tvojí reputaci???!" nemohl jsem tomu věřit! To přece... Než jsem stihnul cokoliv udělat, zal můj kufr a šel s nim zpátky do pokoje.
"Debile..." řek jsem si pro sebe. Jednal neprofesionálně a taky asi ani profesinál nebyl. Ale zas na druhou stranu, v tom co dělal byl dobrej. Vážně. Ježiši, ten trpaslík ale běhá rychle (:D:D:D:D).
Zrovna když jsem ho chytil tak zahnul do mýho pokoje a já ho stáh dolů. Vlastně ani nevím, proč jsem to udělal, ale prostě jsem to uďál a oba jsme spadli na hromadu za mojí postelí a kufr se odkutálel neznámo kam.
"Co to do tebe sakra vjelo??" zasyčel jsem na něj. Strčil mě ze sebe a sbíral se z podlahy.
"Ty!!" ječel na mě a já fláknul dveřma od pokoje tak silně, že všichni kdo ještě spali byli vturánu vzhůru, ale nechtěl jsem, aby to každej slyšel. "Nemůžeš jen tak odejít. Nebyl to ani týden a ty už chceš odejít?!"
"Tohle není vězení!" zaječel jsem zas já na něj. Protáhl obličej a zkřížil si ruce na hrudníku.
"To vím Gerarde. Ale já ti chci pomoct, ty se o sebe vůbec nestaráš. Jak si myslíš že za chvíli skončíš?" jeho hlas byl uplně jedovatej.
"To vážně nevim Franku! Bez pořádný spánku žiju už tak dlouho, že už nechci zase začít spát a nemůžu tu zůstat, já jenom ubližuju ostatním..." Franka zamrazilo. Byl pořádně zmatenej a snažil se ňák pochopit to co jsem právě teď řekl. Jeho hněv pomalu začal vyprchávat. Asi začínal být trochu nervózní, protože si začal prohrabovat vlasy.
"Prosím Franku, nech mě jít." zakroutil hlavou.
"Ne. Gerarde když tu nehcceš zůstat kvůli soě, zůstaň tu aspoň kvůli mně. Zůstaň a já ti pomůžu. Když tu necheš zůstat kvůli sobě, zůstaň kvůli někomu jinýmu. Udělěáš to pro mě?" jenom jsem na něj čuměl jak na zjevení. Zaraženě čekal co řeknu.
"J-já myslel... že mě nesnášíš..." trošku se usmál a zakroutil hlavou.
"Naopak Gerarde. Nejspíš se o tebe stárám víc než jenom jako o pacienta. Ale zůstaneš?" ignoroval jsem jeho otázku. Mě mě rád, ale co tím proboha myslel?
"Ale tak proč si předtím utekl...?"
"Zpanikařil sem Gee. Já bych neměl.... dyť to je ilegílní. Mohl sem ztratit práci a vypadal blbě. Neměl sem tu minulou noc zůstávat. Byl sem idiot. Ale... prosím řekni mi že zůstaneš?" Nechápal jsem to. Říkal že mě má radši víc než kámoše. Tak strašně mě to zmátlo. Moc se toho děje a můj mozek moc dobř nepracuje... Řekl vůbec ten andělský doktor to co řekl?
"Nemůžu.... Ublížím ti Franku." nevěřícně na mě koukal. Udělal krok dopředu, znova naštvaně. Byl jsem patetický, to jse věděl. Frank to taky věděl.
"Ne, neublížíš."
"Ale ano. Pokus si opravdu řekl, to co si řekl,potom to vím. A já, já budu mít nejspíš výhodu tohoto přijetí a potom tak jak si řekl, je to ilegální a ty můžeš ztratit práci. Nechci aby si ztratil práci kvůli mně, takže musím odejít, protože je to pro tebe nejlepší. Takže odejdu než se něco stane." nevím jestli to dávalo smysl, všechno to ze mě vypadlo, ale Frank sklopil oči a dal mi najevo, že rozumí.
Najednou jsem byl zpátky na zdi, předtím než jsem stačil vykřiknout bolestí, Frankovi rty byly na mých a navzdory mýmu mozku křičícímu ať to zastavím, jsem v tom směle pokračoval.
"Tak teď se něco stalo takže svůj názor si strč někam... Tak teď už zůstaneš?" přitalčil mě na dveře, jeho obličej centimetry ode mě když mi říkal ty slova.
"Dobře, ale když ztratíš práci tak toje kvůli tobě..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bajuskaa bajuskaa | 20. prosince 2007 v 18:00 | Reagovat

Chceš získat voňavku Chupa Chups Love Trap ZADARMO ???

Stačí se jen zaregistrovat na www.lovetrap.cz zadat kod kamošky , který je M3SAZ

Potom už se jenom autorizovat mobilem (SMS=3,-Kč) a nazbíráte jednoduše 10.bodíků a máte doma normální balení ChupaChups...vážně je všechno zadarmo!!!

2 XDXD XDXD | Web | 17. ledna 2008 v 13:56 | Reagovat

Omdf miluju tuto storyyyyyyyyyy xD..!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.