If you keep losing sleep - chapter 9

25. prosince 2007 v 10:36 | tyna |  If you keep losing sleep
Bezmyšlenkovitě jsem kráčel těma hnusně žlutejma chodbama, uvnitř jsem proklínal tu žlutou barvu. Rozčilovala mě, koho to proboha mohlo napadnout, aby se to vymalovalo žlutě, když to bylo tak otravný. Vládlo tu hrobový ticho a já jsem byl nejspíš jedinej, kdo měl tendence chodit tady, když se nudil. Ostatní pacienti byli v kavárně nebo ve svých pokojích. Možná jeden z důvodů byl, že nebyli moc společenští... Ne neměl jsem je obviňovat - vždyť já sem taky strašně nespolečenskej.
Zjistil jsem, že stojím v chodbě vedoucí do Frankovi kanceláře, směřoval jsem tam nebo jsem tudy kolem vážně musel jít? Pomalu jsem šel kupředu, ty matný světla, namontovaný do zdí chodby, rozháněly nepravidelný stíny na podlaze a já opatrně kráčel přes každej z nich, jen abych se nenudil.

Dveře Frankovi kanceláře byly trochu pootevřený, světlo zevnitř bylo vidět jen malou štěrbinou a když jsem natahoval ruku k tomu studenýmu dřevu, abych je otevřel, zastavil jsem se, jakmile jsem uslyšel Frankův hlas, šeptající jak nejvíc moh. Jeho hlas zněl dost vážně nato, aby každej udělal to co po něm Frank chtěl. Udělal jsem krok zpátky; stojící přede dvěřmi, dal jsem ucho na studenej povrch stěny.
"Já nemůžu Doriane, to to nevidíte?! Teď nemůžu odejít z práce, je tu moc... Musím pomoct pacientovi." zasyčel Frank. Jeho hlas byl tichý a jedovatý až mě to vystrašilo.
"Franku, nemůžete to odkládat.Víte že na vás támle čeká, čeká až přijdete. Volala mi a ptala se jestli tu teď něco máte. Postrádá vás." hlas doktora Doriana byl tak tichý jako Frankův, ale on nebyl tak naštvaný, ale více ustaraný a zmatený.
"Já vím. Vím, ale nemůžu odejít..." zamumlal Frank.
"Ano můžete odejít, čeká víc než tři měsíce Franku. Váš pacient bude přidělen někomu jinému..."
Moje srdce tlouklo jak nejvíc mohlo, hrozíc že za chvíli vyskočí z mýho hrudníku; buď to nebo se náhle zastaví. Zcela jsem nerozumněl tomu o čem to mluví, ale to slovo "ona" způsobovalo, že se mi svíral žaludek. To jak o "ní" mluvili mě děsilo. Pro všechno na světě jsem věděl, že se baví o Frankově matce, ale pořád se mými žilami lila žárlivost a pocit toho, že Frank už nebude můj doktor....
"Ne, ne, ne a ne! Gerard potřebuje mě a ne někoho jiného. Teď nesmí propásnout šanci, teď ne!" Frank teď Doriana téměř prosil a jeho hlas získával na hysterii. Dal jsem ruce proti stěně jako náznak zoufalství. Chtěl jsem aby mi pomohl. Teď už ano. Proto jsem tu taky zůstal ne?
"Teď k ní nemůžu jít, Josephe (hele bacha,tohle je druhý jméno Jareda :D), teď ne." Nastalo ticho a já se rozhodl přestat poslouchat, jít pryč, ale zůstal jsem v doslechový vzdálenosti.
"Prosím Doriane.... prostě bežte pryč." Než jsem byl za rohem,běžel jsem tak rychle a tiše jak jen jsem mohl. Poslouchal jsem Dorianovi kroky jak opouštějí Frankovu kancelář a to bouchnutí dveří, který se pomalu rozlíhalo po celý chodbě.
Ona? Kdo to kurva je? Šel jsem do svýho pokoje, žárlivej a nafouklej jak bublina, těma odporně žlutejma chdobama. Už zas, zas ta zkurvená žlutá!
Fláknul jsem dveřma, chtělo se mi řvát, něco rozbít. Kdo to je ta "ona"? Proč chce aby Frank odešel? Proč mi to neřekl? Dělá to všem svým pacientům, jsem jenom 'věc', rychlá měsíční aféra nebo něco takovýho? Co se to kurva děje?
Vykašlal jsem se na fakta, která by to mohla vyřešit. Byl jsem psychicky i mentálně uplně na dně, nedostatek spánku na mě dolíhal a Frank - Frank dělal všechno těžší, dával mýmu životu ještě větší zmatek, tím že si hrál s mejma emocema. Ale to nic nevysvětluje, ta tajemnství, ten strach, to odmítnutí... Spánek, potřebuju spánek. Nemohl jsem normálně přemýšlet, nemohl jsem normálně mluvit a ani jsem nebyl schopnej přijít na to, co se tady děje.
Broken glass inside my head
Bleeding down these thoughts of
Anguish... mas confusion (konec Panic Song od Green Day)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 25. prosince 2007 v 20:17 | Reagovat

tak to jsem zvědavá kdo ta "ona" bude

2 LeníQ LeníQ | Web | 26. prosince 2007 v 12:24 | Reagovat

Lyn-z XDXDXDXD

3 XDXD XDXD | Web | 17. ledna 2008 v 14:55 | Reagovat

Neee Lyn-Z neee to bych už nedávala xD..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.