Problem named Gerard 2

13. prosince 2007 v 16:55 | tyna |  Problem named Gerard
Gerard nechtěl Mikeymu dělat problémy a tak radši šel od něj. Nebyl ve škole vůbec oblíbenej. Každej mu jenom ubližoval, šikanoval ho, posmíval se mu. Zato Mikey byl až moc příkladnej žák. Celkem oblíbenej, dával pozor na hodinách, učení mu ale zas až tak moc nešlo, ale učitelé často přimhouřili obě oči jen aby nebyl zklamanej když se tak vždycky snažil. Bylo to až obdivuhodný u někoho kdo měl tolik starostí doma a hlavně s bráchou.
"Tak co wayi nezapomněl sis vyměnit plenky??" řekl jeden kluk hned co Gerarda uviděl. Ten mu ani nic neodpověděl, protože byl zabranej do svejch myšlenek.
"Hej wayi, to si jako dovoluješ mě ignorovat nebo co??" naštval se ten kluk a dal mu mrdu do břicha. Gee to ale ustál a pokračoval v cestě po chodbě. To ale toho kluka tak vytočilo, že mu střelil ještě jednu ale tentokrát přímo do obličeje. Tohle už ale Gerard neustál a svalil se na zem. Bolelo ho to a hodně, ale nikdy na sobě bolest nedával znát a nehodlal to změnit. Vstal a chtěl jít dál. To mu ale ten kluk nechtěl dovolit a navíc se kolem seběhla celá jeho parta, takže Gerard nikam nemoh.

"Hele Wayi," začal znova s provokováním a ty jeho "gorily" tam zatím dotáhli Mikeyho, "jestli neuděláš to co chci, tak tvůj bráška příde k úrazu. A to bys přece nechtěl ne?" Tohle bylo moc i na Geeho. Bylo mu uplně jedno že se ubližovalo jemu, ale Mikeymu??!! To ne!! NIKDY!! Hned se na toho kluka vrhnul. Nevěděl kde se v něm najednou vzala taková síla a upřímně za to byl rád. Aspoň mu teď moh pořádně rozmlátit hubu!!! Na jeho malýho brášku si nikdo vyskakovat nebude. Aspoň ne v přítomnosti Gerarda. Nebejt tý klukovi bandy, asi by ho zabil.
"Srabe!!! Ani sám se mi postavit neumíš!!" řval na něj Gerard plnej zloby a touhy ho umlátit k smrti.
"Tos přehnal Wayi!!" rozkřik se celej zakrvácenej a pustil se do Mikeyho. Gerard se pokoušel zdrhnout těm "gorilám" ale nepovedlo se mu to.
"Neee, puste mě vy sráči!! Dobře, dobře udělám co chcete, jen ho nechce bejt!!" sice nevěděl co bude muset udělat, ale na to ani nemyslel. Nemoh se přece dívat jak je jeho bráška čím dál tím víc od krve.
"Ale, ale... co se stalo?" zeptal se pohrdavě ten kluk a pro jistotu Mikeymu ještě jednu vrazil.
"Co se tady děje??!!" konečně, oddech si Gerard.
"Wayi, jak to vypadáte? Petersone? Co to má znamenat? Neříkala jsem vám náhodou že jestli se to bude opakovat tak letíte???" Gerard by se nejradši za tu úču začal v tu chvíli modlit a líbat jí nohy (:-D)
"To já ne, to on si začal." bránil se Peterson.
"A to vám mám jako věřit že by vás mladší Way začal provokovat nebo dokonce mlátit?? Kdyby starší tak to bych se ani nedivila," a hodila po Geem zlostnej pohled, "ale mladší?? s tím na mě nechoďte. Okamžitě a bez diskuzí do mýho kabinetu!! Vy ostatní se vraťte do svých tříd. A co se týče vás, vážení Wayovi, bežte domů oba. Vy Mikey si to musíte ošetřit a váš bratr vás doprovodí. Stejně by to tu prospal."
"Ale paní prof...." bránil se Mikey.
"Hned!!"
"Ale on musí udělat tu zkoušku. Moc se na to připravoval," zastával se ho Gerard.
"Ta zkouška vám neuteče. Jelikož vás znám, tak to vyjednám a napíšete si jí, až se dáte do kupy."
"D-děkuju vám paní profesorko." Mikey se celej rozzářil.
"A teď už vážně jděte, mám práci."
"Nevěděl sem, že se s ní dá taky rozumně mluvit."divil se Gerard když vyšli ze školi.
"No to víš, ty každýho buďto ignoruješ, hádáš nebo rovnou popereš tak se nedim že to nevíš." Tentokrát musel dát Mikeymu za pravdu. Ostatně jako vždycky.
"Hej Wayi, to si ještě vyřídíme," zaslechl Gee z okna.
"Petersone, víš co, di do prdele a nech nás oba bejt." vyštěk Mikey. Gee jenom zíral. "Petersone, co děláte u toho okna??! Okamžitě sem." ten jenom na ně vrhul nejhorší pohled jakej moh a zase zalez.
"Jo jasně, a prej já se hádám a nadávám," ušklíb se Gee.
"Přece se do tebe taky každej nemůže navážet."
"Tady ale, Mikey, nejde vůbec o mě. Jde o tebe. On nemá právo...."
"Odkdy ty znáš ňáký práva??" usmál se.
"No to že každýho ignoruju neznamená že sem uplně blbej víííš??"
"Tak sem to nemyslel." cítil se Mikey provinile.
"Já vim." utěšil ho a objal. "Ale on prostě nemá právo si na mě něco vynucovat mlácením tebe. To Nejde a musí se to ňák vyřešit. A to co nejdřív."
"A co teda navrhuješ?"
"No to přesně ještě nevim, ale něco určitě vymslíme." usmál se na něj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cemetery385 cemetery385 | Web | 16. prosince 2007 v 20:54 | Reagovat

honem, další díl!!! xD

Já se vám ještě nevěřila?? Miluju waycesty xD xD

2 Milk.lady Milk.lady | 29. prosince 2007 v 21:41 | Reagovat

Ten nadpis je dokonalý xD a story moc pěkná x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.