Problem named Gerard 3

17. prosince 2007 v 16:17 | tyna |  Problem named Gerard
Jakmile dorazili domů, bežel Gee okamžitě pro náplati, kapesník, vodu a začal Mikeyho ošetřovat.
"Už je to lepší?"
"Jo, dť to nic nebylo," uklidňoval ho Mikey, "a dík, že si mě tam nedal."
"No přece nemůžu každýho nechat aby ubližoval mýmu malýmu bráškovi." usmál se na něj a v tu chvíli si uvědomil, že Mikeyho nebere jenom jako bráchu, ale jako něco víc. A na Mikeyem bylo vidět to samý. Oba to cítili, ale nikdo nic neřek. Nastalo trapný ticho...
"Gee?"odhodlala se Mikey," c-c-co kdybychom....."
"Co kdybychom co?"
"No, no, no..... Myslel sem, že bysme si mohli udělat ňákou pařbu...." Nééééé, to nééé , pomyslel si Geard. Nežeby nechtěl pařit, ale pařba znamenala chlast a přece Mikeymu slíbil že už nebude pít. A navíc neměl náladu na další lidi. Chtěl být s Mikeym sám, je oni dva... dotýkat se ho, líbat ho a možná i něco víc, ale nedokázal mu to říct.
"Tak co říkáš?"
"No Mikey, promiň, ale já dneska na lidi nemám moc náladu. Nezlob se..." Mikey se zasmál a blýsknul očima: "Ale já nemyslel pařbu jako pařbu s víc lidma, já myslel jenom my dva...." Geemu to hend zvedlo náladu a s timhle typem pařby souhlasil: " Ok, tak já letim něco rychle nakoupit a ještě pučim ňáký dyvko."
"Jasně to bude super. A nemoh bych jít s tebou? Stejně tady nemám co dělat."
"Tak sebou ale pohni," křik na něj Gerard a šel ke dveřím.
"No dyť už letim."
*Zpátky doma*
" Tak Mikey, co tam ještě děláš? Já myslel, že se chceš taky koukat." hulákal na něj netrpělivě Gerard, kterej už se nemoh dočkat až si sednou k televizi.
"No jo moment." odpověděl mu a šel do obýváku. Gerard nemoh věřit vlastním očím. Věděl že Mikey má na vaření a připravování jídel talent, ale tohle nečekal. Přines totiž narychlo udělaný palačinky s ovocem a šlehačkou, poháry, sušenky, chipsy, ještě něco, co Gerard něvědl co valstně bylo ale vypadalo to úžasně a samozřejmě colu a Geeho oblíbený cafe. A to všechno upravený jako v ňáky luxusní restauraci.
"Wow, teda Mikey, to ses předved. Vypadá to skvěle."
"No musel sem ti ňák vynahradit to ráno ne? A navíc ses za mě dneska odvážně postavil tak..."
"Dyť to nic nebylo. Jenom prostě reflex. A dost kecání a dem se koukat."
"Ježiš vždyť si to viděl už asi milionkrát a furt se na to těšíš jak malý děcko."
"Ale tys to ještě neviděl a nevíš o co přicházíš... Je to uplně úžasný..." řek nadšeně Gerard a strkal cédo s Ratatouille (to je ten best film ever :D:D:D) do přehrávače. " A navíc ti to určitě zvedne náladu," mrknul na něj ještě a sednul si na gauč vedle něj.
"No když ty řikáš že to stojí za to, tak ti teda budu věřit. Ale je pravd, že spousta lidí říká, že je to uplně senzačí." odpověděl mu Mikey a podal mu ty palačinky. Když je Gerard ochutnal, myslel že je bude muset všechny sníst a říct Mikeymu aby uďál ještě další.
"Teda Mikey, ty vaříš jak ta myš..."
"Cooooo??!!"
"Je, promiň tys to vlastně neviděl. No prostě ta myš je uplnej šéfkuchař a vaří uplně skvěle. No skoro jako ty..."
"Gee, prosim tě...."
"Ne nebu´d tak skromnej, vždyť je to pravda! Nikdy sem neviděl vařit nikdo jinýho líp než tebe. Teda až na tu myš."
"Hej.." Mikey po něm vyjel a začal ho mlátit polštářem. "To si ze mě děláš prdel nee??" oba se u toho váleli smíchy až se Gee zadusil. "Si v poho?"
"Jo sem ty můj myšáku." zavtipkoval a oba dostali další záchvat smíchu. Když se uklidnili, zčali se plně soustředit na film a užírali u toho ty Mikeyho dobroty. Všechno bylo uplně v nejlepším pořádku do tý doby, než se Mikey o Geeho opřel. Čekal, jestli bude něco namítat a když si myslel, že to ani nepostřeh, tak si mu lehnul hlavou na nohy. Gerard nevěděl co dělat. Cítil jak se jeho menší kámoš probouzí a bylo by trapný, kdyby to Mikey zjistil. Nechtěl ale, aby si myslel že mu to vadí když se mu ot ve skutečnosti náramně líbilo a tak mu jenom hlavu posunul níž.
"Promiň já..." začal hned koktat Mikey.
"Ne to je v poho. Mě to vůbec nevadí akorát mi to je trošku no.... nepohodlný. Jenom se prosuň malinko níž ok?" Mikey se usmál a poslušně udělal, co mu Gerard řekl. Oba si připadali jak v ráji - koukali na film,smáli se spolu, jedli chipsy, popíjeli colu a byli si oba vzájemně hodně blízko...
Když film skončil, všiml si Gee že Mikey usnul. Nechtěl ho vzbudit a tak se na něj jenom koukal a přemýšlel, jak se pokusit splnit Mikeyho největší přání - aby sám přestal pít. Vymýšlel všechny různý způsoby ale nic uskutečnitelnýho ho nenapadlo. Přece jenom, byl na alkoholo až moc závislej, ale jít do léčebny byla až ta uplně nejkrajnější možnost. Řekl si že určitě něco pozdějc vymyslí a tak si začal prohlížet Mikeyho. 'Chudák, takovej hodnej člověk a má tak posranej život. A to hlavně kvůli mně. Ach jo, co mám dělat? Ani holku nemá, kámoše sice jo, ale příde i že stejně jenom využívaj jeho dobroty... Ach jo, Mikey, Mikey...' Nikdy si neuvědomil, jak má vlastně brášku rád, nikdy si spolu nebyli tak blízko jako teď... Teď si Gerard připadal aspoň trochu užitečnej. Pomalu začal vnímat to, jak vypadal - jeho vlasy, jeho obličej, jeho ramena a i zbytek jeho těla. Byl krásnej a když spal tak tak nevinnej. V tuhle chvíli by nikomu nedovolil, aby mu něco udělal a přísahal si, že ho ochrání od všeho zlýho i kdyby to jeho samotnýho mělo stát život.... Najednou se Mikey vzbudil.
"Gee co se.... je promiň že jsem usnul ale bylo toho na mě dneska ňák moc. Já..."
"Ne Mikey, neomlouvej se, já vím... Musíš si odpočinout." a položil si ho zpátky do klína. Mikey se ale zvedl a sednul si přímo proti němu.
"Gee, víš já - já - já neivm jak to říct ale...." nedokázal se vymáčknout.
"Pššt... Neříkej nic..." a políbil ho. Mikey jenom vytřeštil oči a odtáh se. Gerard si myslel, že uďál chybu a hned se začal omlouvat: "Mikey, promiň já nechtěl to..." Mikey ho ale nenechal domluvit a tentokrát mu dal pusu on.
"Já myslel že..." koktal Gerard.
"Ne, vím že to chceš stejně jako já." Gerard ze sebe nemoh vydat ani hlásku a tak místo slov radši konal... Začali se pomali líbat a Geemu proběhlo hlavou ža se mu plní jeho do tý doby neuskutečnitelnej sen. Nevěděl, jak se to všechno seběhlo ale bylo mu to jedno. Hlavně že si teď moh Mikeyho užívat. Zajel mu pod tričko a čekal jestli to Mikeymu nebude vadit, ale ten si ho sám slíknul. Geeho to překvapilo. Čekal že se Mikey odtáhne, že mu to bude vadit, ale on ještě pokračoval a sám začal Geemu taky slíkat tričko.
"Mikey, víš že bychom neměli..."
"Já vím a to je taky jeden z hlavních důvodů proč to tak chci..." Gerard věděl, že už je od toho aby pokračovali nic neodradi a tak radši zmlknul a nechal volnej průchod svejm pocitům... Mikey věděl, že Gee už je uplně totálně nadrženej a nehctěl ho moc trápit. Začal mu rozepínat pásek, poklopec a když mu chtěl sundat i trenky tak někdo zazvonil.
"Kurva!! To si ze mě asi děláte prdel!!" nasral se Gerard
"Tak budem dělat že nejsme doma ne??" navrh Mikey a Gee s tim souhlasil. Ale ten někdo venku zvonil furt.
"Wayovi, ja vim že ste doma tak do prdele otevřete!!" byl to Peterson.
"Ten si ze mě děl asi prdel. To mu to nestačilo v tom ústavě??!!" řek nasraně Gerard a šel ke dveřím.
"Nee, Gee, nechoď tam..." pozdě. Gerard mu otevřel jenom tak bez trička, s rozeplym páskem i poklopcem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cemetery385 cemetery385 | Web | 17. prosince 2007 v 21:42 | Reagovat

A můžou zkusit švédskou trojku xD

2 Milk.lady Milk.lady | 29. prosince 2007 v 21:48 | Reagovat

"Teda Mikey, ty vaříš jak ta myš..." xD to mě totálně dostalo xD ale mě Ratatoulle fakt baví xD a chtěl jsem se zeptat..to je vaše a nebo translated ? x)

3 tyna - jedna z majitelek tyna - jedna z majitelek | Web | 30. prosince 2007 v 14:15 | Reagovat

tohle naše (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.