Problem named Gerard 4

21. prosince 2007 v 16:58 | tyna |  Problem named Gerard
"Cooo??" Peterson se začal strašně tlemit i s celou tou jeho bandou. "Co tady Wayi jako předvádíš??" Geemu to ani nedošlo.
"Spíš co tady předvádíš ty?? Deš za prudit nebo co?? Nebo mě zas deš zmlátit a necháš mě držet těma svejma gorilama??? Srabe!!" vyjel na něj Gee a flusnul mu do xichtu. To už mu přilítla pěst. Gee se akorát zapotácel.
"Ts, to nic víc neumíš, co Petersone?"
"To ještě uvidíš Wayi!" křik na něj a vytáh ven Mikeyho kterej se přiběh podívat co se děje. Gerard se zhrozil když to viděl. Dyť si něco slíbil!! "To neeeeeeee....." zařval Gee a začal kolem sebe mlátit hlava nehlava. Nebral ohledy na kolemjdoucí, na to, že z toho bude pěknej průser a bohužel si ani nevšim že párkrát bouchnul i Mikeyho. Ale tentokrát to bylo moc i na něj a začal se taky mlátit jak nejlíp uměl. Trvalo to dlouho strašně dlouho a když je chtěl někdo od sebe odtrhnout tak ho začali mlátit taky. Stala se z toho pořádná pouliční bitka, všichni od svý krve i od krve ostatních, každej kromě Geeho a Mikeyho, bojoval za sebe, proto to bylo tak krutý. Pořád se přidávali nový a nový lidi. Mikey s Geem se najednou ocitly na okraji tý mely a tak se rozhodli toho už nechat. Přece jenom je všechno bolelo a byli celý pomlácený... Najednou přijeli fízlové.

"Gee, dělěj, zdrháme!!" křik na něj Mikey. Když se ale otočil, tak do jednoho narazil a ten mu okamžitě nasazoval pouta.
"Gee..." volal o pomoc Mikey. Gerard si ho všim a okamžitě mu šel na pomoc. Ale nezvolil si příliš dobrej způsob - začal se bít i s tim fízlem. Moc mu to ale nepomohlo, protože jich tam za chvíli bylo jak kobylek a jeden ho praštil obuškem do hlavy a Gerard upad do bezvědomí.
"Neeeeeee, Geeeeee......" kňučel Mikey, "Gee, Gee, Gee..."

"Kurva kde to sem?"
"Pššt, odpočiň si, potřebuješ si odpočinout." Gerard se mu ani nevzpíral. Ukrutně ho bolela hlava a tak ho poslech. Pomalu se rozlížel po 'místnosti'. Nic ale pořádně neviděl. Bylo tu šero a zima. Akorát rozpoznal obrysy postele malýho stolu a dvou židlí.
"Mikey, kde to sme? A proč mě tak bolí hlava a na nic ssi nevzpomínám?"
"No víš Gee...." odmčel se, " sme ve vězení. Víš jak jsme se začali prát a Petersonem a spol tak se tam pomalu, ani nevim jak, ale přidávali se další a další lidi a někdo pak musel zavolat policajty..." Gerard si najednou na něco matně vzpomněl.
"No a pak mě jeden chytil a ty si mi chtěl pomoct a tak si se s ním začal bít, ale přiběhli tam další a dali ti obuškem do hlavy a ty ztratil vědomí. Proto tě asi tak bolí ta hlava." řek mu a šáh mu na bouli. Gee jen syknul. "promiň"
"Ne to je dobrý. Ale jakto že sme ve vězení?? Dyť, dyť to není možný. Dyť sme nic neudělali, teda aspoň ty určitě ne!!" Gerard byl uplně vytočenej. Nejradši by to tady všechno rozmlátil a taky každýho. Nemoh to v soě udržet a tak se vrh na Mikeyho.
"Gee, co to děláš?? Gee tak slyšíš? Přestaň!!" neposlouchal ho. Vůbec nevěděl co dělá, byl úplně pomatenej. Najednou ale Mikey vypísnul a to Gerarda probudilo.
"Mikey, bráško, promiň já...já nevim co to do mě vjelo. Promiň mi to prosím..." začal se mu hned omlouvat a objal ho.
"T-t-to je dobrý." ale nebylo a Gerard to samozřejmě poznal. Najednou Mikey začal brečet. Nemohl vůbec přestat a ať se Gee snažil sebevíc ho uklidnit, nepovedlo se mu to.
"Gee, co mi to pořád děláš? Co jsem ti kdy udělal?" vzlykal dál Mikey.
"No právě že nic. Ty se ode mě vždycky necháš mlátit, šikanovat atd. A v tom je ten problém. Kdyby ses nenechal tak už bych to neuďál, protože bych věděl, že mi taky jednu vrazíš, ale ty ne..."
"Když já nemůžu." řekl mu smutně.
"Já vim a taky ti slibuju, že už tě víckrát neuhodím, stejně jako přestanu pít. Slibuju." Mikey se na něj usmál a znova ho objal. Gerard cítil jeho dech a slzy na krku. Bylo mu ho líto. Tak strašně líto, ale nevěděl, jak mu to říct. Nikdy takovej typ člověka, kterej by se moc zajímal o druhý a teď toho litoval. Nemoh nechat Mikeyho přece jenom tak brečet... Najednou mu ale proběhlo hlavou, co dělali když byli ještě doma... Třeba mu to pomůže, pomyslel si, a tak dal Mikeymu pusu nejdřív do vlasů. Mikey se k němu ještě víc přivinul tak ho Gee začal hladit po zádech... Mikey se mu podíval hluboce do očí, bylo v nich vidět smutek a chtíč. Začal Geeho líbat. 'Jo, aspoň že to...' mumlal si pro sebe Gee. Věděl, že tady je už nic nebude rušit. Vzpomněl si na Petersona, ale hned ho to zase přešlo, protože se mu Mikey otřel o rozkrok... Gee akorát vzdychl a začal Mikeyho ještě vášnivějc líbat... Lehli si na postel, vzájemně se slíkali, líbali a hladili..... Konečně nastala ta pravá chvíle Mikeymu všechno říct - všechny své pocity. Nadechl se..
"Mikey.."
"Gee..." oba to řekli naráz.
"Tak začni" usmál se Mikey.
"Ok, no víš já..... jenom jsem ti chtěl říct, že...... kurva já nevim jak ti to mám říct...."
"Tak víš co, já to zkusim říct první ano?" Gee přikývl
"no já teda taky nevim jak ti to mám pořádně říct ale...... no prostě už dlouho tobě necítím to co bratr k bratrovi normálně cítí. Já... já tě miluju Gee, ale nechci aby ses na mě za to zlobil, já jenom...."
"Ale Mikey, proč bych se na tebe měl za to zlobit?? Vždyť já k tobě cítím to samý a už hodně dlouho.."
"Fakt?? T-t-tak proč......."
"Proč sem ti to neřek dřív? A proč si to neřek ty?"
"No já sem myslel, že se budeš zlobit nebo že mě budeš mít za úchyla, blázna nebo něco takovýho. Víš že mi dělá problém o tomhle mluvit..."
"Já vím Mikey, ale teď už je to venku... a navíc ty si to řek první... a to vim že ti to dělá problém... asi se stáváš opravdovym mužem Mikey... no a já.... já vim že tohe všechno zní bláznivě, ale já tě taky miluju bráško...." řekl mu opatrně Gerard a objal jeho polonahé tělo. Začali se znovu líbat, ale tentokrát už beze strachu co na to ten druhý řekne. Bylo to jako sen - dva milující se bratři ve vězení.... Chtěli se, navzájem se chtěli, každý být tomu druhýmu co nejblíž, být 'v něm', ale nakonec tu 'akci' neuskutečnili, protože byli strašně unavený a tak si usnuli v náručí....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GeeWa GeeWa | E-mail | Web | 21. prosince 2007 v 17:02 | Reagovat

čawky,nespřátelíš blogy ???

2 Milk.lady Milk.lady | 29. prosince 2007 v 21:55 | Reagovat

wow Mikey se stává mužem.. xD promiňte že si ze všeho dělám srandu ale zrovna jsem koukala na RRRrrrr! a mírně mi z toho hrabe xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.