Problem named Gerard 5 - last chapter

21. prosince 2007 v 18:04 | tyna |  Problem named Gerard
Najednou Gerarda probudily něčí kroky a chrastění klíčů.
"Vstávat chlapy. Za 10 minut budete převezeni k soudu. Takže s sebou POHNĚTE!!!!" byl to ňákej hlídač. Gerard by nebyl rád, kdyby je oba viděl nahý v posteli tak jenom zvednul hlavu a pokývnul jako že rozumí, i když by mu nejradši řek ať se de vycpat. Hlídač fláknul dveřma a Mikeyho to vzbudilo.
"Co to bylo??"
"V klidu Mikey akorát za 10 minut sem pro nás zase příde ten dozorce a prej nás povezou k soudu..." teď teprve mu to došlo. 'K SOUDU????? TO NÉÉÉÉ!! DYŤ SME NIC NEUDĚLALI!!' pomyslel si Gerard a v duchu proklínal toho zkurvenýho Petersona a jeho bandu.
"K-k-k- soudu?? COŽE??? Dyť- dyť - dyť...."
"Dobrý Mikey, to se ňák určitě vysvětlí." utěšoval ho Gee, ale viděl že Mikeymu zase začali týct slzy. Tenhle pohled ho ničil, ale věděl že když ho obejme tak začne brečet ještě víc a navíc za chvíli měl přijít ten hlídač a kdyby je viděl SPOLU nahý...... Tak se radši začali oblíkat...

Naložili je do černýho auta a odvezli. Neviděli kam jedou, protože tam nebyly žádný okna a byla tam tma. Mikey se těsně přivinul k Geemu. Měl strach a Gee taky ale ten to na sobě nedával znát. Jeden fízl, kterej tam s nima seděl se začal debilně gebit.
"Je atdy jako něco k smíchu???" zeptal se ho podrážděně Gerard. Ten fízl mu neodpověděl a tlemil se dál. Geeho to strašně vytočilo a dal mu pěstí až se třísknul hlavou o "zeď" auta a upad na zem.
"Gee??? Cos to proboha uďál???" kňučel Mikey a sahal tomu fízlovi na krk. "On- on- on...."
"T-to sem nechtěl..." vykoktal Gerard a sebral mu pistoli.
"Gee, co to kurva děláš??"
"Chci nás dostat ven. Teď už to je jedno. Druhej zabitej mi ňák na situaci už nepřitíží."
"Gerarde Arthure Wayi, ty ses asi dočista pomát?!!" křičel na něj Mikey,ale Gerard už otvíral takový to okýnko a hrozil řidiči že ho zastřelí když nepojedou jinam. Řidič si ale myslel že žertuje... Gerard ale nežertoval a tak ho střelil...
"Gee, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ty DEBILE..." řval na něj Mikey a chtěl ho začít mlátit, ale auto sjelo ze silnice a začalo kutálet....
Mikey se probral a zjistil že se mu ňák roztrhli pouta.
"Gee, si ok?" a snažil se z něj dostat toho mrtvýho, kterej mu nejspíš zachránil život, protože byl aspoň něčim chráněnej.
"Jo myslim že jo.."
"Gerarde ty si vížně debil. Víš co si vůbec udělal??!!"
"Jo vim - zabil dva poldy. Tak tu jen tak neseď a zdrháme." řek mu a snažil se otevřít zadní dveře od auta, ale nešlo mu to.
"No víš já ti nechci moc radit, ale co kdybys zkusil ustřelit zámek, víš jak to dělaj ve filmech..."
"Teda Mikey.. a já si myslel že na akčňáky nekoukáš... a navíc ty si tady chtěl zůstat ne?"
"Coooo?? To sem neřek a navíc by mi nikdo nevěřil že sem to zrovna já neuďál!! Takže du s tebou." Gerard nevěděl kde to v tom hodnym a slušnym Mikeym vzalo, ale by zato rád. Přece jenom dkyby tady Mikey zůstal, on by asi zůstal taky, protože by ho tady nemoh nechat samotnýho, aby všechno spadlo na něj. To by mu nemoh udělat, hlavně ne po tý včerejší noci, kdy mu Mikey všechno řek a i on jemu..... Ten Mikeyho nápad, ačkoli byl z filmu, se jim nakonec povedl a zámek povolil. Oba vyběhli ven a zjistili že jsou někde u lesa. Moc nezkoumali kde přesně, ale hned se rozběhli do něj.
"Hele Mikey, to je fakt jak v ňákym akčňáku." poznamenal s úsměvem Gerard.
"Teď myslim není vhodná doba na vtipy Gee."
"Promiň, já chtěl trochu zvednout náladu.."
Běželi pořád lesem až doběhli k takový starý chajdě. Div že se nerozpadla, ale řekli si že to je lepší než spát někde venku, kde by je mohli snáz najít.
"Myslíš že tam někdo je nebo bydlí??" zeptal se ustaraně Mikey.
"Asi ne, vypadá to děsně opuštěně. Koukej na ty pavučiny. Dyť sou i přes dveře tak to asi nikomu nepatří. Tak dem dovnitř? Nebo chceš snad spát venku na šutrech a listí?"
"Na to zapoměň! A budu tam dřív..." Mikeyho očividně ta pochmurná nálada přešla. Teď vypadal jak malý dítě.
"Wow, to je krása. Skromný ale krásný." prones Mikey když vešly dovnitř. "Ale budem to tady muset trošku pouklidit. Neboj Gee nehodlám to tady celý vysmejčit, ale jenom majinko aby sme si tady mohli aspoň lehnout."
"Jo jasně, já zatím dojdu ven pro dřevo."
"Ty ses asi fakt zbláznil. Dyť nás takle líp najdou!!! Pochybuju že vůbec někdo o týhle chajdě ví a takle bys je sem akorát přitáh..." Gerard musel dát Mikeymu za pravdu a tak mu radši pomoh opášit ty pavučiny.
"Mikey si ok?" zeptal se ho Gerard, protože byl celej zelenej a vypadal, že se každou chvílí musí složit.
"jo nic mi není Gee." řek mu ale šáh si na nohu a Gerard poznal že s ní něco má. Mikey mu to sice nechtěl přiznat, ale gee se nenechal odradit a vyhrnul mu nohavici. Když to uviděl, udělalo se mu špatně. Mikeyho noha byla celá od krve.
"Proboha Mikey??!! Jak se ti to stalo?"
"Já ani nevim, asi se mi zabodlo něco do nohy v tom autě. Ale už je to dobrý."
"No to teda není, dyť ti to celý krvácí. Vydrž, něco snad najdu." řek Gee a začal v tý chajdě hledat ňákej kus látky. Až v poslední poličce našel něco jako lékarničku. Sice to bylo hodně starý, ale použitelný. Ošetřil Mikeymu nohu a ten mu místo poděkování dal pusu.... A pokračovali v tom v čem přestali v tom vězení... Tentokrát to ale dotáhli až do konce a oba nakonec celý udýchaný usnuli....
"Gee, nech mě ještě spát, Gee!!!" a tma.....

"Už se probouzej..."
"Kdo ste a kde to sem a kde je můj brácha??" ptal se ne ještě zcela při vědomí Gerard.
"Jste na soudním lékařství a jakmile se probere i váš bratr půjdete oba před soud..."
*V soudní síni*
"Takže, bratři Wayovi, jste odsouzeni k trestu smrti zastřelením! Chcete ještě něco říci?"
"Ano, já ctihodnosti."
"Zamítá se."
"Mluvte."
"Děkuju, jen chci říci, že můj bratr je v tom nevinně, to já zabil oba dva fíz.. chci říci policisty a tu rvačku jsem také začal já, takže bych měl nést všechny následky já."
"Chcete k tomu něco dodat, pane Wayi mladší?"
"Ano ctihodnosti. Toho prvního policistu jsem zabil já a pana Petersona jsem také zabil já. Takže bych měl nést následky také. Můj bratr lže jenom aby mě ušetřil. Děkuju za slovo." Gerard jenom zíral, kde se to v Mikey všechno bere. Nic z toho co se stalo by od něj nikdy nečekal - to že ho miluje, to že se s ním vyspal a ani to že chce s ním společně umřít. Ale Gerard nechtěl aby Mikey kvůli NĚMU přišel o život. Chtěl něco říci ale Mikey na něj vrhnul pohled, kterej mu vzal všechny slova z úst.
"Chtěl jste ještě něco říci?"
"Ne pane, nic..."
"Tak je odveďte." zvolal soudce. Chytli Gerarda i Mikeyho a odvedli je pryč do takové divné místnosti. Smrdělo to tam a na nálaěu tomu moc ani nepřidával fakt, že tam již bylo mnoho lidí zabito. Oba přivázali aby se nemohli hýbat a dva muži s pistolemi se připravili.
"Připravit.!"
"Mikey, proč si to řekl? Dyť si z toho nic neudělal!"
"Zamířit!"
"Proč?? Myslíš že by můj život měl smysl kdyby si umřel a já žil? To vážně ne. Takhle alespoň můžu umřít s tebou Gee. Miluju tě a ty to víš." podíval se na něj smutně a věděl, že tohle je pár posledních sekund jeho života. To byla poslední slova. Oba se teď postavili čelem svému osudu, osudu zemřít.
"Zalícit!"
"MILUJU TĚ MIKEYYYY!!!!!!" zakřičel naposledy Gerard.
"Pal!" zazněly dva výstřely a bylo ticho. Oboum klesla hlava a ti tři muži jen vyjeveně koukali. Bylo jim jich líto, ale co mohli dělat. Byla to jejich práce. Odvázali je a dali spálit. Sice je nikdy neviděli, ale všem přišlo že museli být velmi zvláštní a že by je rádi poznali. Jako jediným tedy postavili vystrojili pohřeb na vlastní náklady. Nikoho z rodiny pozvat nemohli, protože jejich rodina je odvrhla a tak měli Gee a Mikey sice jen malý pohřeb, ale od lidí, kteří si je oblíbili a rádi by je poznali. Čas od času jim někdo na hrob přinesl květiny i zapálil svíčku... Avšak jediné co ti dva v životě chtěli se jim splnilo... Byli spolu i po smrti...
The end
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cemetery385 cemetery385 | Web | 21. prosince 2007 v 19:44 | Reagovat

Pěkný...

2 Nathalie Nathalie | Web | 21. prosince 2007 v 21:53 | Reagovat

Ježíš, to je krásný :'( .. byli spolu i po smrti - já jsem z teho úplně vykolejená , je to nádherný ... chválím .. moc moc moc povedený a já waycesty miluju :D

kdyby ste chtěli tak můžeme spřátelit, ale nevím, jestli chcete , když tak se ozvite na můj blog ↑↑↑ jo? Díky a ještě jednou - je to nádherný a píšeš moc pěkně :)

3 Nathalie Nathalie | Web | 21. prosince 2007 v 22:22 | Reagovat

Jo díky i já fakt strašně ráda sprátelím :) ... přidám si tě hned, jak mi půjde blog.cz :( ... pořád mi to nějak podivně seká a je to divně pomalý :( ... takže hned jak bude možný si to přidám .. papa

4 lucya lucya | Web | 25. prosince 2007 v 18:19 | Reagovat

hustéé.. smutnéé... to som asi potrebovala v tejto chvíli... môžem otázku? nesprietelíme?... ked tak, sa mi ozvi na blog..;)

pap

5 CandyKiller CandyKiller | E-mail | 25. března 2008 v 12:14 | Reagovat

wow...nádherný a tak smutný :(

6 Dandulindaaa Dandulindaaa | Web | 12. května 2008 v 13:56 | Reagovat

Brecim..fakt opet brecim...

7 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 6. srpna 2008 v 19:44 | Reagovat

týýý jóóó to neníííí možnýýý fňuk : ´-(  hejjjjj to mi neděelte ja tu u toho bulim jak male minino :( :( ty jo vy ste tak zlí :(:(

8 sisi/ctenar sisi/ctenar | 23. července 2012 v 18:50 | Reagovat

vždycky sem chtěla vědět jak to skončí a ted když čtu konec !!!!!!!!!! KURDE ŽE SEM SE NATO NEVYBODLA!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.