That Jet Black Feeling

24. prosince 2007 v 20:36 | tyna |  That Jet Black Feeling
*Frank*
Znáte ty děti, kterých si lidi všimnou jen jednou a hned je odsouděj. Všimnou si jich, protože jsou nešikovný, tichý a nesplňují jejich společenské normy. Dítě, které je vždycky odstčené a snaží se vyhnout lidem a víte o něm jen kvůli špatným věcem. To dítě nikomu nevěří, protože komu věřilo, tak ten je zradil. Já jsem to dítě. Moje životní vzpomínky jsou jako hluboký bazén ubohosti, který ze mě udělal to co jsem. Ničemný, vyčerpaný, chlapec bez přátel teď stojí na okraji starýho Brankstoneskýho mostu, zvažující zdali je blbý udělat krok dozadu nebo udělat krok do neznámého světa, který všichni známe jako smrt.

Moje hlava byla plná pro a proti mýho života a proti jasně převažovalo. Zvládnul jsem posrat každou dobrou věc. Ztratil jsem i sebe, jedinýho kamaráda jakýho jsem měl. Ztratil jsem celýho Mikeyho, protože jsem byl tak blbej a řekl mu že jsem byl zmatenej z mejch pocitů. "Já nejsem gay, já nejsem gay, já nejsem gay..." opakoval jsem si pořád dokola, možná abych přesvědčil sebe, možná abych se přesvědčil o Mikeym. "To celý je proto, že mě všechny holky nenáviděj, protože jsem divnej a nevěrnej, protože jsem nikdy neměl holku ale budu mít. Budu. Kurva nebudeš! Prostě skoč! Teď už tě nikdo nepotřebuje." o kousek jsem popošel ke kraji, připravoval jsem se udělat krok dopředu a potopit se. " Možná bych měl pořádně pocítit poslední chvíli života..." zamumlal jsem si, užívajíc si déšť padající na moji kůži a pichlavej vzduch při hlubokym nádechu.
"Frankie nee!" neslyšel jsem přijet auto, ale Mikey mě už držel za košili a táhnul mě od okraje mostu. "Ne nech mě jít! Prosím!" řval jsem a bojoval s ním, když mě táh. Jak moh bejt někdo tak vyzáblej tak silnej? Spadnul jsem tvrdě na zem začal brečet bolestí. "Prosím Mikey, nech mě jít..." prosil jsem a koukal do jeho lískovejch očí, který koukaly dolů na mě a jeho brýle nebyli schopny zakrýt ty obavy o mě. "Ne Franku. Nemůžu tě nechat. Zůstal si mým kámošem, je to...." uhnul pohledem když jsem se na něj zoufale podíval. V halvě mi proběhly slova, který by mi měl říct abych to neudělal. "Franku pro mě to není to samý." Moje už tak dost zničený srdce se zlomilo ještě víc, ale zkusil jsem to zadržet aby moh Mikey pokračovat. "Nemůžeš se na mě jen tak vykašlat. Prosím neskákej ano?" nechal mě tu a já se tak moh rozmyslet - on nebo skok?
Sednul jsem si na postel, pot se mi lil po celym těle a dýchal jsem jak když jsem zrovna uběh maratón. Ten sen, znova ten sen. Byla to vzpomínka, ale já jsem o tom snil pravidelně a vždycky to takle skončilo. Vždycky jsem si měl vybrat a nikdy nikdy si nevybral, protože jsem se pokaždý vzbudil. Většinou jsem si přál, že si vyberu ten most, ale teď jsem to chtěl milionkrát víc. Obviňoval jsem Mikeyho, že jsem si tím musel projít, on zase věřil že se o něj vůbec nezajímám a tak chodil s Aliciou.
S povzdechem jsem se vyhrabal z postele a šel se oblíc. O sprchu jsem se nestaral. Měl jsem se sejít s Mikeym asi za hodinu. S Alicií se přestěhovali a chtěl abych jim pomohl s věcma, tak jako pomohl jeho bratr se přestěhovat. Nikdy jsem jeho bráchu nepotkal, ale Mikey mi řekl že opustil uměleckou školu a nemá kam jít. Mikey měl svýho bráchu strašně a rád a okamžitě mu nabídl byt, ve kterym sme až doteď bysleli spolu.
"Franku, můžem jít?" zazněl Mikeyho hlas ode dveří. "Jo!" zavolal jsem nazpátek a bral poslední krabice, který se válely na zemi a šel za ním do auta.
Představoval jsem si Mieyho bráchu tak jako jeho. Vysokýho, vyzáblýho, ty samý zlatý vlasy ten samej chlapeckej vzhled. Mýlil jsem se, hodně. Jediná věc kterou měli společnou bylo příjmení a taky oči, oboje lískově hnědý. Ale když jste se na ně podívali na Mikeyho vypadal otevřeně a laskavě. Ale když na Gerarda všechno bylo tajemné, plné temnoty, nezodpovězených otázek.
Bydleli jsme spolu už víc než týden, ale moc jsme spolu nemluvili. On jenom seděl ve svým pokoji, poslouchal muziku a kreslil si nebo byl venku až do ranních hodin, ožralej a rozbíjel všechno od tý kraťoučký cesty od dveří do jeho pokoje.
"Dobrý....." vždycky jsem se pokoušel s nim po ránu mluvit, můj plán byl že jednou přeci musí odpovědět. Zavrčel a šel přímo do lednice, škrábajíc si hlavu a šilhajíc očima aby si navykl světlu. "Stýská se mi po Mikeym." myslel jsem si a vzpomněl si, jak jsem si ho dobíral když měl hlad. Ohnul se do lednice a já se moh zbláznit. Nemohl jsem si pomoct - stál tam jen tak ve spodkách a já musel přiznat že vypadá skvěle. Vypadal mnohem líp než skvěle, byl....byl... aaa kurva viděl mě.
Gerard na mě chvíli jenom zíral a držel v rukách mlíko. "Na co tak čumíš?" zeptal se a jeho hlas byl drsnej a znechucenej. Rychle jsem zakroutil hlavou a skočil do křesla když začal mluvit. On MLUVIL!
"Takže ty umíš mluvit?!" vyhrknul jsem, sice jsem to tak nemyslel a on na mě znova civěl, nejspíš si přestavoval jak mi trhá hlavu od těla a pak s ní tancuje po pokoji. Marně jsem se pokoušel se na něj znova nekoukat a on byl čím dál tím vážnější.
"Vypadáš jako dítě." to mě naštvalo, ale zároveň jsem cítil jak rudnu když se mu podívám do obličeje a on se uculil. Zasmál se, šel si udělat kafe a odnes si ho k sobě do pokoje. Já jsem se za ním prostě musel koukat.
*později*
Válel jsem se na pohovce a čučel na strop, moje myšlenky se z ňákýho neznámýho důvodu točili kolem Gerarda a ne kolem Mikeyho jako vždycky. Gerard zase šel ven, aby si zas dal svojí dávku alkoholu a pak zničil dům. Zdřímnul jsem si a ten sen se mi zase vrátil. Ten hroznej sen...
O kousek jsem popošel ke kraji, připravoval jsem se udělat krok dopředu a potopit se. " Možná bych měl pořádně pocítit poslední chvíli života..." zamumlal jsem si, užívajíc si déšť padající na moji kůži a pichlavej vzduch při hlubokym nádechu...
Zařval jsem když jsem na sobě ucítil něčí váhu. Otevřel jsem oči, ale viděl jenom stín. "Co to kurva.." zařval jsem znova trošku přidušeně. Byl to Gerard. Uplně totálně ožralej.
"Promiňjánevědělžetusi...." jeho slova strašně splývala dohromady.
"Kurva Gerarde vypadni ze mě!" zařval sem na něj,stlačil ho ze sebe a sednul si na volnej konec sedačky a rozsvítil lapu za mnou. Světlo osvětlilo jeho bledost a zkrvácenou kůži. Jeho levý oko bylo zle pohmožděný pořád krvácel z nosu a rtu. "Co se ti to sakra stalo?" zamumlal jsem a posunul jsem se blíž k jeho bličeji abych si ho moh líp prohlídnout, ne abych viděl jak ve skutečnosti vypadá ale co se mu stalo.
"Kurva, tohle místo je ještě horší než New York...." už bylo trochu lepší mu porozumět.
"řekni mi co tím myslíš..." řek sem když jsem bral zmrzlej hrášek z mrazáku abych ho na něj dal. Podezíravě se na mě podíval těma lískovejma očima, který v sobě měli tolik tajemnství, a proto mě upoutali a já se mu to nich zase musel podívat.
"Znova to děláš." zanaříkal Gerard a já se dostal z transu.
"D-dělám co?"
"Čumíš, snad si nemyslíš že to nevidim? Pořád si mě prohlížíš. Od koutku oka až po celý, ale vždycky se koukáš... vždycky." řekl to jako rým a mě se zase začali hlavou honit různý myšlenky.
"Já..já..." uculil se když sem se snažil vymyslet ňákou výmluvu, ale žádnou sem nevymyslel a Gerardův úšklebek se rozrostl do vítěznýho a drzýho výrazu.... ne, dělám to zas.
"To je v poho. Líbí se mi to..." zamumlal a zavřel oči. "Občas tě taky sleduju." jeho poslední slova zněla šibalsky. Teď se uvelebil tam kde jsem spal ještě před chvíli já. Do prdele s ním. Rozmrzele jsem odešel do svýho pokoje. Celej ten rozhovor se mi honil hlavou ještě když sem zalejzal do peřin a zavíral oči. Sleduje mě, kurva proč sem si toho nikdy nevšim? Byl taky gay, jeden z těch se kterejma jsem se ještě nesetkal, ale chtěl jsem ho poznat.
"Děláš chybu Franku." řekl jsem si nahlas, Gerard byl problém, Gerard byl pohroma, zmatek, okraj destrukce, Tak jako já...
//
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 24. prosince 2007 v 20:48 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

2 pájina pájina | Web | 25. prosince 2007 v 20:23 | Reagovat

gerard je tady ňákej psychopat

3 XDXD XDXD | Web | 29. prosince 2007 v 14:51 | Reagovat

Ee, já myslím že ho to vystihuje přesně xD.. Heh, Gee jak tančí s Feeho hlavou xD.. ummm xD..Unga bunga xD..Až mi z toho jeblo jak je to hezký xD.. Prej-do prdele s ním xD.. Myslím že to říkat nebude, až bude ležet na něm xDxDxD..

4 Miki Miki | Web | 29. prosince 2007 v 20:31 | Reagovat

bože já z toho mám výtlemXD.....sem si představila jak Gee tancuje s Feeho hlavouXD...nebo jak má na oku zmrzlej hrášekXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.