That Jet Black Feeling 3

26. prosince 2007 v 19:13 | tyna |  That Jet Black Feeling
Gerard se zachvěl, jeho tělo narazilo do kovovýho zábradlí a po chvilce si uvědomil co jsem vlastně udělal, tak mě začal divoce líbat. Když jsem pootevřel ústa aby mohl jeho jazyk dovnitř, začal mě hladit ve vlasech. "Kurva...Gerarde." zamumlal jsem během polibku a cítil jak se uculuje když jeho polibky začali směřovat k mýmu krku. Přitisknul jsem se víc k němu, měl jsem ten divnej pocit břiše a kterej se mi teď rozlíval celym tělem. Položil jsem mu ruce na krk, a moje tetování kontrastovalo s jeho bílou pletí. "G-Gerarde." vzdychl jsem když mi sjel až k pasu, jeho prsty mi začali rozepínat pásek a lehce mě políbil na rty...
"Ano Franku." vzdychl nakonec potěšením, který se mu proběhlo celym tělem, já se usmál a lehce jsem ho políbil.

"Myslím, že bysme měli jít domů... než nás někdo uvidí." to co jsme dělali by naštěstí zakryto temnou nocí, ale každou chvílí tu mohlo projet ňáký auto. Navíc, kdyby byli dva chlapy viděni na Brankstoneskym mostě jak si užívaj, asi by byli na místě schozeni do temný řeky dole. Gerardova ruka našla tu moji a táhnul mě do auta.
"Ano.Ano myslím že bysme měli jet domů." řek vyzývavě a šel tak, aby naše těla byla co nejblíž u sebe. Smál jsem se, když mi otevřel dveře od auta a celou dobu byl na jeho obličeji zase ten úšklebek. Když sem nased, zabouch dveře a letěl na druhou stranu, na sedadlo spolujezdce.
"Gerard Way. Naprostý gentleman." usmál jsem se, on akorát přikývnul. Jeho oči mě pozorovali celou cestu co jsme jeli, ale předpokládal jsem, že neví, že vím, že se na mě dívá. Jeli jsme jen málo osvětlenýma ulicema. Déšť pomalu ustával, ale my oba jsme byli až na kost promočení.
Teplo bytu mě hned zasáhlo až mě začaly pálit promrzlý tváře. Odhodil jsem mokrou bundu, která teď vypadala jako velkej mokrej hadr a odkop jsem i totálně promočený boty. Otočil jsem se na Gerarda, vypadal smutně a unaveně, ale všiml jsem si v jeho očích schovanýho záblesku spokojenosti. 'Sakra. Co to dělám?' nemohl jsem si pomoct, ale byl jsem zmatený, roky jsem byl s Mikeym, dal jsem tomu klukovi svý srdce a nevzal si ho zpět. Gerard byl v mym životě sotva čtrnáct dní a už jsem se do něj zabouchnul, silně a rychle.
"Jsi v poho?" zeptal se a popošel ke mně a já jsem přikývnul. Moje tělo se znova chvělo když otřel svoje ještě mokrý vlasy o mě.
"Je to kouzlo?" zasmál se, nahlas. Tohle jsem z jeho úst ještě neslyšel.
"Samozřejmě zlato." uculil jsem se a podíval dolů, zkoumajíc 'O' na mejch kolenech a Gerardovi došlo že se cítím celkem trapně. "Hey..." zašeptal a zvedl mi za bradu hlavu aby mi viděl do očí. "Nachladíš se jesli ještě dlouho budeš v tom mokrym oblečení." S tím šel do svýho pokoje a nechal mě dál bloumat. 'Mám jít za nim?' zakroutil jsem hlavou. 'Moc brzo Franku. Když tě taky nechce tak bys to moh akorát všechno posrat.' tak jsem radši taky šel do svýho pokoje.
S obtížema jsem ze sebe stahoval košili, která se na mě neskutečně lepila. Nakonec se mi to povedlo a hodil jsem ji na podlahu za mnou a za chvíli jsem se snažil rozepnout pásek na džínách. Ale nešlo to. "Kdo kurva vymyslel tyhle super moderní džíny??!" zabručel jsem, zakop o nohavici a sletěl na zem.
"Nepotřebuješ pomoct?" Gerard stál ve dveřích, opíraje se o rám a měl na sobě jenom spodní část pyžama. Podíval jsem se na něj a okamžitě zrudnul. Ani mi nedošlo jak debilně na něj čumim. Ale dyť byl jenom v kraťasech!! Co sem měl asi dělat? Neodpověděl jsem mu, ale on vešel dovnitř a rychle mi pomohl na nohy a jednim pohybem mi stáhnul ty zkurvený džíny.
Smál se když viděl že jsem ještě víc zrudnul a pomalu zkoumal moje tělo. "Můžu? Jenom si šáhnu..." tiše řekl a začal prstama přejíždět po mejch tetováních až mi z toho naskákala husí kůže. "Přestaň!" sykl jsem, bylo mi trapně když jsem věděl že se mi to ale strašně líbí. Udiveně se na mě podíval, jeho obličej plnej pocitů, který jsem nemoh rozpoznat.
Udělal krok ke mně. Já krok zpátky. Dopředu...dozadu...dopředu. Praštil jsem se o stěnu a Gerard udělal ještě krok dopředu, jeho oči byly plný proseb když se na mě přitiskl. "Franku?" polknul jsem a vysychalo mi v krku když mluvil. "Franku?"
"A-ano..." připadal jsem si jak idiot, tak zbaběle když Gerard ovládal veškerej můj pohyb.
"Polib mě." zašeptal s jeho rty milimetry od mých. Podřídil jsem se, nemohl jsem jinak. Vzal mě za krk, zahrnoval polibky a vedl mě pryč od stěny. Moje ruce přejížděli po jeho nahym břiše a sjížděli dolů k tomu jedinýmu kusu oblečení, kterej měl na sobě. Jeho ruce brzo chytli ty moje a pomáhali mi stáhnout to pyžamo dolů, ještě než si sed na postel. Jeho polibky, hruď a... byl jsem uplně mimo a teď mě navíc kousnul do břicha. "Kurva Gerarde." zasténal jsem nahlas, když mi slízával krev, která mi tekla. Pomalu mi stáhnul boxerky, jeho oči se dívaly přímo do mých když mi je stahoval přes nohy a držel je nademnou.
"Batman (thx to lucyA)?" zeptal se a prohlížel si moje boxerky.
"Drž hubu!" zašklebil se, odhodil je a začal si prohlížet mé nahé tělo.
"Jsi ještě větší než jsem očekával Frankie." řekl a plazil se po mě.
"Co si tím jako...." moje slova byla zastavena polibkem a já cítil jeho erekci na mym boku.
"Jsi si jistej že to chceš?" přikývl jsem a zasténal když mě lehce kousl do ucha. "Přidej..."
Gerard si lehnul za mě, držíc mě za boky,pomaludo mě vnikl, hlasitě jsem dýchal což Gerarda ještě víc vyburcovalo. Trošku zpomalil a začal přirážet... "Oh Gerarde...." zasténal jsem a on ještězrychlil. Moje vzdechy byli čím dál tím hlasitější a věděl že..nepopsatelnej pocit mi projížděl celym tělem jakmile narazil na můj "bod", kterej způsobil že jsem nekontrolovaně vzdychal a prohýbal se.
Křičel jsem jeho jméno když jsem byl na vrcholu slasti a on ještě víc přirazil. Jeho pot stékal z jeho těla i na mé. Cítil jsem jeho dech... "Ježiši kriste. Vážně jsem to udělal?" řekl mezi vzdechy a převalil se aby si mohl pohodlnějc lehnout, omotal svoje ruce kolem mýho pasu. Ještě mi dal pusu na rameno...
"Dobrou noc." řekl jsem když jsem zavíral oči a čekal než usne a pak jsem usnul taky.
…." Možná bych měl pořádně pocítit poslední chvíli života..." zamumlal jsem si, užívajíc si déšť padající na moji kůži a pichlavej vzduch při hlubokym nádechu...
Probudil mě telefon. "Přestaň do prdele!" zavrčel nahlas Gerard za mnou, byl ještě rozespalej a teď i naplněnej zlostí. Zvedl jsem telefon a podíval se kdo volá. Mikey!...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucya lucya | Web | 26. prosince 2007 v 19:55 | Reagovat

ten batman.... to .. nemá to byť akože mu vraví: ty upír..-abo také niečo?..no..podla mňa... ;) ..

2 Zuziky Zuziky | Web | 27. prosince 2007 v 2:09 | Reagovat

Holky máte vážně skvělý nápady a pěkně zpracovaný stories. O tomhle blogu by se určitě mělo vědět, dám odkaz na naše stránky;)

3 pájina pájina | Web | 27. prosince 2007 v 10:16 | Reagovat

hee a nemá bejt jako ten batman jako že má trencle s batmanem?? teda já to jako tak pochopila

4 XDXD XDXD | Web | 3. ledna 2008 v 15:59 | Reagovat

Hahah, superně zpracované..eh..rozmnožování xD??

5 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 27. srpna 2008 v 18:07 | Reagovat

yes je to nádhera...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.