Frerard romance

8. ledna 2008 v 16:51 | Janča |  Frerard jednorázovky
Mno tak to jsem se zase jednou nudila a vypadlo ze mě toto.. :)
Gerard vypráví:
Než jsem založil kapelu byl jsem nicka, ale ted…ted už si připadám něco lepšího jak dřív. Baví mě pomáhat lidem jsem rád, že naše hudba má uspěch. Díky ní jsem potkal super člověka, kterýho miluju. Každej asi pozná, že ted mluvim o Frankiem. Tenhle člověk je neuvěřitelnej a proto ho taky mám rád, ale je tu menší problém nedokážu mu to říct. Což je blbý. Nikdy jsem na to neměl odvahu ne neměl. Rvalo mi to srdce, když jsem ho viděl každej den a nemohl jsem se ho dotýkat a říkat mu, že ho miluju.
Jednou po koncetě se Frankie tak trochu vožral. Vůbec nevěděl co dělá zatáhl mě do hotelovýho pokoje já jsem věděl to co chce udělat, že nejni správný, že je vožralej, ale tak jsem se nebránil. Byla to jediná příležitost kdy jsem mohl bejt s Frankiem chvilku sám. Když zabouch dveře (což mu šlo stěží) tak mě povalil na postel a začal svlíkat. " Miluju tě Gerarde chtěl jsem ti to říct už strašně dlouho". Věděl jsem, že zněj mluví pití, ale nevěděl jsem jestli tomu mám věřit. Dal mi pusu a hned druhou pak mě začal líbat. Byl jsem jak v sedmim nebi. Odtrhl jsem ho od sebe a zeptal jsem se ho jestli tohle fakt chce. " Ano Gerarde chci."Tak jsem ho opět začal líbat a už to jelo. Nikdy nic krásnějšího jsem nezažil. Ráno ovšem bylo upa všechno jinak….¨

Když se ráno Frankie probudil začal vyvádět co se to děje. Já jsem raději dělal, že jsem byl taky opilej. Abych mu nemusel všechno vysvětlovat. " Já si nic nepamutuju Gerarde já jen vim, že jsem tě zatáhl (kua) do pokoje a tím to hasne". V duchu jsme si říkal: "Ty kreténe, debile, magore, proč jsem se sem nechal zatáhnout". "Tak co se teda konkrétně stalo Gerarde?, zeptal se Frankie. " Já, já, já víš Frankie my sme se ehm…tak trochu spolu vyspali". " Kua, kua, kua Gerarde to nejni možný". Frankie se začal vztekat. " Já ted musim Gerarde jít promin du to rozdejchat", řekl Frankie a utekl. Já jsem nevěděl co mám dělat. Cítil jsem se tak…tak…tak… nedá se to ani popsat. Byl jsem sklamanej a nevěděl jsem jak to mám Frankiemu vysvětlit. "Kua co jsem to za kretána?", řekl jsem a kopl jsem do postele.
Pár dní jsme se sobě vyhýbali. Bylo na Frankiem vidět, že je mimo. Mno já jsem na tom taky nebyl dvakrát moc dobře. Zapadl jsem opět po dlouhé době do depky. Celý dny jsem byl zavřenej v koupelně nechtěl jsem vylíst. Myšlenky mě naváděli ke kamarádce žiletce. " Kua Gerarde přece by si nezahodil život", říkal sem. "Třeba se etě s Frankie usmíříme …NE kua co si to tu nalhávám přece Frankie se semnou nebaví kvůli tý krávovině co jsem provedl." Tak teda vzal jsem žiletku do ručičky a pomalu se přibližoval k zápěstí. Najednou ve mně hrklo a prostě jsem to nedokázal. Žiletku jsem zahodil a řekl si " Ty magore" .
Pomalím krokem a s hlavou skloněnou k zemi jsem vyšel z koupelny. Najednou předemnou stál Frankie. Z pusy mi jen vyletělo slůvko AHOJ. Frankie odpověděl na můj pozdrav. "Musíme si vážně promluvit Gerarde" řekl Frankie. Já jenom přikývl a šli sme do baru. Usadili se u nejzadnějšího stolu co to šlo. " Víš gee já…mě je hrozně líto, že se spolu nebavíme a vím, že je to i moje vina." " Ale nee…Frankie ne je to moje vina ty za nic nemůžeš neměl jsem… víš fee já..já..já.. tě miluju." Uplně jsem viděl jak ve Frankovi hrklo. " Gerarde! To je ehm… mno ty mě? Ale já myslel, že když ses mi vyhýbal, protože mě od té doby nesnášíš." " Já? A tede nesnášet? To nee fee." Najednou frenkiemu na bličeji vyratil úsměv a já věděl, že zase bude všechno v poho teda alespoň jsem v to doufal.
" A co ty Frankie? Co ty cítíš ke mně?," řekl jsem. " Vís Gerarde tu noc co jsme ti řekl, že tě miluju to byla taky pravda." Bylo mi divný, že si to pamatuje, když říkal, že si pamatuje JEN jak mě dovlekl do pokoje. "wow," nic jinýho mě v tu chvíli nenapadlo říct. " Když pomyslim na to, že jsem se kvůli tobě pokusil zabít…" " Stop! … Gerarde! Co?," zeptal se starostně Fee. " Mno víš mě bylo strašně líto a taky mě sralo to, že se spolu nebavíme a že jsem to všechno posral a ták…" Frankie se na mě kuknul jako na něco neskutečnýho. " A proč si vlastně vyváděl, když si zjistil že sme TO?" " No …víš… já… jsem byl tak trochu zaskočenej… nevěděl jsem jak je to možný…prostě jsem tomu nechtěl uvěřit." K našemu stolu přišel Mikey. " Hoši… máme zkoušet makejte." Tak jsme museli náš rozhovor ukončit a přesunout se do naší zkušebny.
Po zkoušce za mnou přišel Mikey s návrhem jestli by sme si třeba nemohli na pár dní udělat volno a jet někam na výlet (jako kapela). Já jsem jen přikývl a na dva nebo tři dny jsem začali plánovat výlet. Po pár hodinách hlasování jsme odsouhlasili hory. Přišlo nám, že na hory je to moc málo dnů tak sme si výlet prodloužili na tejden.
"Mno tak konečně jsem tu," řekl Ray a šel vyhazovat tašky z kufru. Na recepci nám řekli, že budem mít jeden pokoj po dvou a jeden po třech. Tak já jsem samo byl s Frankiem a zbytek lidu bylo v druhym pokoji.
" Půjdu se osprchovat". Frankie jen přikývl a dál vybaloval naše věci. Když jsem se vrátil bylo vybaleno. To jsem čuměl, páč jsme tam byl jen chvilku. " Ty jsi teda rychlej," řekl jsem. " Mno to víš … se snažim." A dal mi pusu. " Hele nebudeme večer třeba na pokoji?," řekl Frankie. " Mno proč nee, ae nejni večer už ted?" Frankie se jen šibalsky usmál a dal mi další pusu. Ozvalo se ťukání na dveře. "Dále" a stoupil Bob. " Hej Gee pudete s náma do baru?" " No my… ne to je dobrý. Dyštak tam za váma přídeme.," řekl jsem.
Kluci byli v baru a já věděl, že nás už nikdo rušit nebude. Chvilku jsme naproti sobě s feem stáli a pak jsme se opět začali líbat. " Hele neceš si zopakovat tu naši první noc?," navrhl fee. Já souhlasil a už jsme se váleli na posteli. Frankie ležel na mě a jeho potetovanýma ručičkama mě zajel pod tričko. Jen to, že se mě dotýkal mě vzrušovalo. Fee mi kroužil rukou po mejch bocích a já se v tu chvíli zmohl jen na to, že jsem mu hladil pod trikem záda. Pomalu se fee začal blížit i k mému kamarádíčkovi. Rukama sjížděl z pupiku k poklopci. Až ho rozepnul, ale nezačal mi ho kuřit, ale začal mi ho dráždit rukou. Sténal jsem… po té co jsem se udělal Frankie řekl: " Gerarde miluju tě." " Taky tě miluju," odpověděl jsem. " Víš co Frankie? Teď bych ti měl tu tvoji službičku oplatit." Frankie se jen tak šibalsky usmál a já už jsem se přesunoval k jeho poklopci. Po namáhavé prácičce jsme z frankiem usnuli.
Rano mě vzbudilo opětovné ťukání na dveře. Tak jsem vytáhl tu moji prdel z postele a šel otevřít. Za dveřmama stála baba, která mi přišla říct, že mám na recepci návštěvu. " okay," řekl jsem. Hodil jsem na sebe hadry a šel jsem na recepci. Když jsem tam došel a viděl jsem co jsem viděl nevěřil jsem vlastním očím. Nevěděl jsem jestli se mám zblit a nebo něco jinýho. Předemnou stál deBill z TH. "ahoi," zamumlal. " no nazdar" odpověděl jsem. "Co potřebuješ?" "Já jsem se vás přišel zeptat jestli bysme mohli bejt třeba vaše předkapela." Já jako tyhle typky co si řikaj kapela jako moc nemusim. Něvědel jsem co mu mám na to říct. " Mno já to potřebuju probrat s klukama" zamumlal jsem. "okay" odpověděl.
Vrátil jsem se do pokoje a všechno jsem to vyložil Frankiemu. "Ty vole! Měl si mu říct, že NE! Ty jo kdo by chtěl ty kretenský magory jako předkapelu? Já a myslim, že mluvim i za celou kapelu teda ne!" řekl frankie. Tak už jsem věděl, že je rozhodnuto. Vrátil jsem se zpět na recepci a nějak jsem mu vysvětlil, že necem. Samo, že se nasral a hodil stěma jeho vlasama a zasáhlli mě přímo do mýho ksichtu.
Pár dní tam uběhlo jako voda. Už nám zbejval jeden den a huráá domu. Byl to poslední den a já jsem si řekl, že se konečně naučim na snowboardu. Jaksi mě to nešlo. Porát jsem házel držky, ale tak aespon něco na tom bylo dobrý a to, že mě vždycky frankie pomohl stát.
Večer jsme chtěli bejt zase s Frankiem sami, ale nevěděli sme jestli to pude. Kluci chtěli jít někam na nějakou pařbu za ehm…děvkama? Mno neim jestli by byli jejich přítelkyně / manželky nadšený. My sme se chtěli vyvlíknout, ale nachvilku jsme tam přece jenom museli jít. Frankie opět měl tak trochu připito. Nechal jsme ho u stolu a šel jsem na záchod. Když jsem se vrátil nechtěl jsem uvěřit tomu co jsem viděl. Frankie strkal jazyk do huby nějaký krávy! Když si všimnul, že na něj vejrám došlu mo, že to co dělá asi nejni správný a pokoušel se vstát. Já jsem neváhal a zdrhal jsem. On za mnou a křičel na mě: " Počkej Gerarde já ti to vysvětlim!" Neposlouchal jsem ho! Po tváři mi začli stejkat slzy. Běžel jsem kamsi, ale moc dobře to ve sněhu nešlo a navíc byla zima. Měj jsem chuť vylíst na nějkou horu a vyřvat tu bolest ze sebe. " Jak mi to jen Frankie mohl udělat!" Viděl jsem jak fee za mnou běží, a motal se. Najednou za sebou slyším brzdy. Otočím se a Frankie leží pod kolama nějakýho podělanýho auta. Zařval jsem " kurva" a rychle běžel za Frankiem. On se sotva hýbal. Rychle jsem zavolal sanitku. Když dorazilii naložili Frankieho a rychle pádili do nemocnice.
Rychle jsem zvednul mobil a zavolal klukům, že frankieho přejelo auto. Všichni vyplašení jsme jeli za ním do nemocnice. V tom stresu a strachu o něj jsem úplně zapomněl na to co mi provedl. Přiklusal za náma doktor a řekl, že je už mimo ohrožení, ale stejně je na tom dost blbě. Všem znás spadl kámen ze srdce. Doktor nám povolil jít za ním, ale postupně. Tak já šel první. Jen co mě uviděl ve dveřich hned zvážněl a začal se omlouvat a brečet. " Frankie víš já …hlavně, že si v pořádku, ale prosím neubložuj mi! Ty víš, že tě miluju!" " Gerarde! Já jsem nechtěl já jsem byl nasračky a ona se na mě vrhla.." Obejmul jsem ho. On mi dal pusu a ve dveřích se objevil Mikey. " No co to? Hej lidi řekně te mi, že mě šálí zrak!" " Mikey já ti to vysvětlim" řekl jsem. On si, ale nedal říct a na celej pokoj začal řvát a nadávat. " Mikey! Klid! Víš my se máme rádi a jako budeš se stím muset smířit!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 8. ledna 2008 v 19:33 | Reagovat

pěkný

2 lucya lucya | Web | 8. ledna 2008 v 20:35 | Reagovat

aajo šmatláček zas proti jak dycky...

Ale inak story super. Najprv fest že šoky že Frank sa už spod auta nepostaví (čo sa ani nepostavil, kedže ho odniesli), ale nakoniec Happy End a to já looobim.. :)

3 Miša Miša | Web | 9. ledna 2008 v 15:17 | Reagovat

celkom pekné xD

4 XDXD XDXD | Web | 12. ledna 2008 v 17:32 | Reagovat

Hahah, tak nemohla jsem z Billíška xD xD xD.. Kua dobré xD..

5 Frerardka xD Frerardka xD | Web | 20. dubna 2008 v 10:30 | Reagovat

Jeee, to je krásný...

Ten deBill, ten byl super! xD  Už vidim jak by TH dělali předskupinu MCR... fuuuuuuuuuuj!!!

Ale fakt nádherná storka... úžasný!

6 lovik-96 lovik-96 | Web | 31. července 2008 v 10:38 | Reagovat

kdyby TH dělali předskupinu MCR, tág by všichni utekli a MCR by neměli pro koho hrát xD

7 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 7. srpna 2008 v 21:54 | Reagovat

Juj tak do bylo dobry chytala sem vytlem z Billa fuuuuuj to by nedopadlo dobře. Samo, že se nasral a hodil stěma jeho vlasama a zasáhlli mě přímo do mýho ksichtu.  Chudášek Gee xD ae měla sem strach že to dopandne špatně x( mate štěsti že ne xD zase by to odskakal Fee. všude co čtu tak většinou umira fee x(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.