My lovely homeless 4

28. ledna 2008 v 15:02 | tyna |  My lovely homeless
lidi, moc moc moc se vám omlouvám že sem sem už.....no dloouho nic nepřidala. Vážně se za to strašně stydim ale neměla sem moc času ani nápady. A děkuju pajjulince a Janče že sem přidávaly a nezapomněli (: Tohle sice není nic extra ale snad se vám to bude aspoň trochu líbit (: tyna
Frank
Netušil sem že mu to bude tak chutnat, ale asi jo. Když sněd co měl na talíři chtěl ještě. Ale bohužel sem toho víc neudělal.
"Tak co máš dneska v plánu?" zeptal jsem se ho a všiml si jeho nepřítomnýho výrazu. Přemýšlel...Ale nad čím??
"Mikeyyy.... posloucháš mě??" zeptal sem se ještě jednou.
"Ehm...promiň co si říkal? Já....zamyslel sem se..." omlouval se.
"No ptal jsem se co máš dneska v plánu...."
"No víš, já nevim jestli touhle otákou myslíš něco konkrétního nebo ne, ale chtěl sme se jít podívat po ňáký práci, když sem teda teď bez ní...." sklopil oči. Vypadal tak strašně ustaraně a já mu neměl jak pomoct. Teda aspoň sem o žádnym způsobu nevěděl.

"Mě něco napadlo," řekl jsem. "Možná bych tě moh navíst za fotrem...Ten vždycky někoho hledá. Třeba by ti moh pomoct. Ale nesmíš mu říkat že sem tě naved já. To by tě nejspíš nepřijmul. Nikdy sme spolu moc nevycházeli, čím sem byl starší starší, tím to bylo horší a....Nebudu tě tim zatěžovat..."
"Ne jen pokračuj, mě to zajímá." přerušil mě Mikey a sladce se usmál. "Teda jestli ti nevadí o tom mluvit. Nenuť se řikat ty části na který chceš zapomenout..."
"Si hodnej." usmál sem se na něj na oplátku. "Ale já o tom fakt nechci mluvit. Všechno to sou věci, na který chci vážně zapomenout. Promiň."
"Nevadi, nebudu tě nutit. Ale doufám že mi to někdy řekneš....."
"Určitě, to slibuju. Tady je jeho adresa, myslim že tam ještě pořád maká." řekl jsme a podal mu lísteček, na kterej sem naškrábal adresu mýho fotra. "Snad se nebudeš zlobit, když tam s tebou nepůjdu. Víš, já nechci....."
"Chápu." přikývl Mikey a začal sbírat ze stolu. "Doufám že to bude rychle hotový abychom mohli něcopodniknout spolu. Potřebuju se trochu odreagovat." šibalsky se na mě usmál a mě se hlavou začaly prohánět různý myšlenky. 'Franku, ty úchyle, na co to kurva myslíš?!' nasral sem se na sebe když sem si uvědomil nad čim přemejšlim.
"No tak já vyrazim ať to mám co nejrychlejc za sebou a ať sem rychle tady. Ty bys zatím moh něco vymyslet co pak podniknem ok?"
"Ok." Mikey mě ještě narozloučenou políbil na tvář. "Nojo, ale co já tady zatím budu dělat než se Mikey vrátí???" řek sem si nahlas pro sebe když Mikey zabouch dveře. "Hmmm....." přemýšlel sem. Nic mě ale nenapadalo. Najednou mě přepadla myšlenka, proč zrovna Mikey. Vždyť má svých starostí dost a..... už zase!!! Zase nad tim přemejšlim!!! Sem fakt kokot!!! Radši bych měl vymyslet co budem dělat až se Mikey vrátí. Hmm...možná....
*po ňáký době*
Mikey
Co se to tady děje??? Proč je tady taková tma??? Snad se Frankovi nic nestalo, to bych asi nepřežil, hlavně teď když mi tak pomoh....
"Frankieeee??? Si tady??" nic. To je divný, říkal že bude doma.
"Franku???" zkusil sem to znova.
"Baffff....." vybaf na mě Frank. Málem sem dostal infarkt jak sem se lek.
"Kurva Franku, tohle už nedělej!!! Víš jak sem se teď lek?? A víš jak sem se bál že se ti něco stalo?? Tohle už vážně ne....." začal mě líbat. Ani mě to nenechal doříct, šmejd jeden. Ale krásnej šmejd.....
"Hele, Fee, cos tady vyváděl?? Cejtim kouř...." nic neříkal. Jen mi sundal bundu, vzal tašku, ktero položil na zem a táh mě do obýváku.
"Teda Franku.....smekám před tebou..." vydech sem úžasem když sem vyšel do obýváku. Všude byli svíčky, růže a na stole plno dobrot. Přestal jsem dýchat jak se mi to líbilo. Tohle mi ještě nikdy nikdo neudělal.
"Dobře že si přišel až teď, večer. Ve dne by to nemělo ty správný efekty." usmál se Frank. "Jo a všim sis něčeho zvláštního??" zeptal se mě ještě a já se začal rozhlížet po pokoji ale nic sem neobjevil.
"Ne..."
"Tak se podívej...." a ukázal na okna. "Teď už nás nikdo šmírovat nebude." a šibalsky se usmál. Tohle sem fakt nečekal. Dal na okna závěsy. Takže konečně má ta stará bába po prdeli.
"Ty si vážně úžasnej." políbil jsem ho.
"Jo než tady začnem hodovat, chtěl sem se tě zeptat na tu práci. Tak jak to dopadlo?" opatrně se zeptal a já se zatvářil tragicky.
"Ten kretén tě nevzal???!!!" naštval se Frank a začal přecházet sem tam po pokoji. Musel sem se začít smát.
"Co je???" zavrčel.
"Víš, Frankie..... on mě vzal. Musel sem tě trošku vynervovat zato jak si na mě bafnul...." ještě pořád jsem se smál. Ale Frank si to nenechal líbit a skočil po mě.
"Ty jeden......" už se taky smál. "Víš jak sem se teď lek já?? Už sem chtěl jít za nim a něco mu říct!"
"Jo??? a co bys mu jako řek?"
"No to ještě nevim...." znova sme se začal smát.
"Ty si takovej můj ochránce..." pohladil sem ho po tváři. Užíval sem si to, strašně moc. Teď už nás nic nemohlo rušit. Chtěl jsem ho a on mě nejspíš taky. Pomalu jsem mu zajel pod tričko....Začali jsme se líbat. Najednou byl tak nežnej. Tohle jsem v životě nepoznal. Se žádnou ženskou se mi to tak nelíbilo jako s nim. On je....on je prostě jedinečnej. Přesunul se na můj krk a já slastně vzdychl.
"Frankuuuu....."
"Ano lásko?"
"Miluju tě víš. Strašně moc a nepřežiju jestli mě opustíš!"
"Já tebe nikdy. Do totiž to nejlepší co mě v tom mym zkurvenym životě potkalo. Vždycky tě budu chránit, i kdyby mě to mělo stát krk. To ti přísahám!" a znova se mi přisál na krk. Tohle už jsem nebyl schopnej normálně rozdejchat. Nahlas jsem vzdychl a to Franka ještě víc popohnalo.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 28. ledna 2008 v 21:26 | Reagovat

teďka si mužu tak akorát domejšlet co spolu dělali xD

2 LucyA LucyA | Web | 29. ledna 2008 v 18:21 | Reagovat

jóóójj hooorrrraayyy  že som po 2545342354564654210,03265 rokoch čítala Frikey, a je faaaaáákticky hustý..!

3 Miša Miša | Web | 29. ledna 2008 v 21:34 | Reagovat

ách xD (už asi ôsmy komentár dneska čo začínam s ách :D).. to je vážne..no, proste "ách" to dokonalo vystihuje xD

4 GeeWa //tvé SB-éčko "In loWe"♥ GeeWa //tvé SB-éčko "In loWe"♥ | E-mail | Web | 31. ledna 2008 v 13:55 | Reagovat

xD ,cute x-*

5 XDXD XDXD | Web | 25. února 2008 v 13:16 | Reagovat

Bafffff XDxDXDxDXDxDXDxDXDxDXDxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.