That Jet Black Feeling 10

3. ledna 2008 v 18:39 | tyna |  That Jet Black Feeling
lidi, tohle jsem ještě nečetla, akorát sem to přeložila tak doufám že to dává aspoň trochu smysl (:
"Řekl jsem ti, že jsem to neudělal...." kňoural Gerard, když to četl znova. Vyděšeně se na mě podíval. Zraňaovalo mě to. Bolelo mě když se mě díval tak vyděšeně, byl to úplnej opak muže, kterýho jsem potakal, toho arogantního, nezničitelnýho muže, kterejs e ke mně přestěhoval, toho, kterej byl teď na dně.
Zívnul jsem, nebyl sem schopnej říct něco souvislýho a místo toho jsem vydal takovej divnej přidušenej zvuk. Lehnul jsem vedle něj a sevřel ho tak těsně jak jen jsem mohl, aby se mi nemohl nijak vyvlíknout a nechal ho, aby se ke mně přivinul, aby se cítil v chráněnej, v bezpečí...milovanej. Když sem ho obímal, musel se cítít skvěle, zatímco co já, jako totální bezcennej outsider. Jako když jsem se díval na horor a nemohl jsem pomoci tomu člověku, kterej jde do strašidelnýho domu, kterej je nucenej jít do školy nebo kterej je pronásledovanej vrahem se sekerou. Byl jsem divák.

"Frankie, někdo se mě pokouší zabít..." zašeptal a já ucítil jak mi jeho slzy tečou na tričko a vytváří mokrej flek. Někdo venku se snažil dostat Gerarda, mýho Gerarda. Někdo se ho pokusil zabít, ale proč? Proč? Najednou se jsem si vzpomněl na Mikeyho. Pokoušel se on zabít Gerarda? Znal Gerarda dost natolik, aby věděl že bere anti-depresiva, kde bydlí a taky měl klíče. 'Nebuď hloupej Franku!' Mikey by se nikdy nepokusil zabít svýho bráchu, to je ta nejsměšnější věc nad kterou jsem kdy přemýšlel. Směšný....
"Nemůžem tu zůstat..." nevědomně jsem řekl a Gerard zved hlavu z mýho hrudníku a s červenejma očima na mě udiveně koukal, s pohledem uplně zmatenym.
"Co?"
"Nemůžem tu zůstat. Musíme.... musíme jít do motelu a pronajmout ňákej posranej pokoj. Jedině tak budem v bezpečí, teda ty budeš v bezpečí. Aspoň na teď." řekl jsem a šel udělat co jsem řek. Vstal jsem z gauče, rukama mu pomoh zvednout hlavu a setřel mu nový slzy z tváře. "Budeme v bezpečí ok?" lehce jsem ho políbil na nos a Gerard přikývl. "Teď se zvedni a zabal si."
*za ňákou dobu*
Pokoj páchl po ňáký voňavce a cigaretách a ještě něčim, prostě jeden z nejhorších co jsem kdy viděl. Ale aspoň měl čistou postel a tak sme tu mohli bejt, aspoň na chvíli. Gerard mlčel celou dobu co jsme sem jeli a já se tak o něj ještě víc bál. Zahodil kufr a fláknul sebou dozadu na postel, zadíval se na strop a jeho černý vlasy mu padaly do obličeje.
"Omlouvám se..." řekl konečně, když jsem rovnal naše kufry do rohu.
"za co?"
"Že jsem tě do toho zatáh. ŽE musíš pár dní spát v tomle svinstvu v motelu. Je mi to líto." zakroutil jsem hlavou a lehnul si vedle něj na bok. Jeho lískový oči se na mě zadívaly.
"To není tvoje chyba. Nedá se to kontrolovat." tentokrát zakorutil hlavou on.
"neslyšel si? Všechno, co se kolem mě děje, se okamžitě posere. Všechno bylo ta perfektní a já to zvoral, vždycky udělám něco špatnýho." bože, vždyť zní jako já.
"Ale všechno není špatný. Pořád máš mě." zasmál se a dal oči v sloup.
"Moc si o sobě myslíte pane Iero, ne?" dal jsem mu ruku na pusu, jako náznak aby přestal mluvit, naklonil se j němu tak blízko, že jsem cítil jeho dech, stejně jako on ten můj.
"Já vim..." zašeptal jsem, přejel mu svýmy rty přes jeho, na což mi vášnivě odpověděl. Rukou mi začal přejíždět po krku a naše těla se přitiskávála co nejvíc k sobě. Chtěl jsem ho, strašně moc.
"Kurva.....Gee..." zasténal jsem když jeho erekce narazila do mý, to jak se o mě třel mi nahánělo husí kůži po celym těle a jeho dech jsem cítil v uchu a trochu na krku. Rukama jsem mu pomalu stahoval košili, jemně přejížděl přes jeho nahou hruď, pomalu jsem mu ji přtáhl přes hlavu a on mi začal dělat to samý. Sed jsem si obkročmo na něj, rozepnul mu pásek, sundal kalhoty i spodky, který hned letěli na zem. Hlasitě vzdychl když jsem ho začal líbat kolem pupíku. Povytáhl mě nahoru a zaútočil na mě svým jazykem.
Už to bylo strašně dlouho co jsme si takle užívali, toužil jsem být v něm. Chtěl jsem, abychom byli jako jeden, cítit se na chvíli uplně stejně jako on. "Gee, víš že nemáme lubrikant..." zašeptal jsem mu do ucha, když jsem mu rukou třel ehm...rozkrok.
"S tim si nelam hlavu." zamumlal, omotal nohy kolem mě takže jsem do něj moh snáz vniknout. Jakmile jsem trochu přirazil, vyhrklymu slzy. Sice jsem ho strašně moc chtěl, ale zpomalil jsem, aby věděl že mi na něm záleží a jestli to nechce tak klidně přestanu. Přikývl. Pravidelně jsem přirážel, díval se na něj, zavíral oči abych ho mohl políbit a dával mu ty jeho sladký černý vlasy z obličeje, takže viděl jak moc ho miluju, jak moc ho chci.
"Frankie..." řekl mezi našimy vzdechy. Naše zpocená těla se na světla leskla. "Franku...já...já tě miluju." zašeptal mi do ucha a začal se chvět. Poznal jsem, že už je blízko, tak jsem ještě tvrdějc přirazil.
Jemný a sladký polibky mi celou dobu dával na krk. Naše ústa se střetly. "Miluju tě." polibek. "Miluju tě." polibek. "Miluju tě." polibek. Mumlal pořád dokola než jsme se oba skoro současně udělali. Udýchaně jsem se mu sesunul na hrudník. Težkly mi oči, ale pokračoval jsem v dívání se na ty neodolatelně svůdný jeho.
"Taky tě miluju...Gerarde Wayi." zašeptal jsem, políbil ho na bradavku. Gerard se zakřenil a usnul. Hezky jsem se na něm uvelebil, usnul taky a nechal si o něm zdát...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miki Miki | Web | 3. ledna 2008 v 20:28 | Reagovat

to je krásný pokráčko....se těšim na další....a že je to určitě Mikey??

2 Miša Miša | Web | 3. ledna 2008 v 20:39 | Reagovat

fuuu xD kráásne xD

dosť o nervy čítať v izbe kde je okrem mňa ešte máti xD

3 Dee Dee | Web | 3. ledna 2008 v 21:07 | Reagovat

Tak to má byť, suprové!

for Miša: to ešte nič nie je! väčšinou keď čítam tie najperverznejšie časti sa mi okolo hlavy premáva matka a vešá prádlo, otec vysáva a segra mi hovorí: ja ťa vidím, tý úchyl....Takže!!!

4 XDXD XDXD | Web | 3. ledna 2008 v 22:17 | Reagovat

Úžo jako dycky xD..

Ale dámy, nemáte nad mou rodinku xD.. Mamka mi hrabe do knihovničky(čitě náááhodou stojící hned vedle booku), její přítel vedle mě fará The Sims(kaj mám vytvořené Ierowayovi-jen tak mimochodem xD) a furt se mě ptá co to čtu xD(tak jako vysvětlete mu, že to je chemie xD..), a korunu tomu nasazuje můj bratříček. Každých pět minut se ke mně potichu nakloní a řekne: "Já věděl že sou teplí" xD

Jak se nad tím tak zamyslím, tak si s Dee můžem podat ruku xD..

5 Miša Miša | Web | 3. ledna 2008 v 22:19 | Reagovat

"Já věděl že sou teplí" - prečo mám z toho strašný záchvat smiechu? xD Ste ma dorazili teraz dievčatá xD

6 lucya lucya | Web | 3. ledna 2008 v 22:25 | Reagovat

tak to já mám oukay rodinku... pokojne píšem, čítam a mám pokoj... Asi ich aj rada začnem mať....

7 tyna - jedna z majitelek tyna - jedna z majitelek | Web | 4. ledna 2008 v 9:35 | Reagovat

ježiš :D:D:D:D tak jako teď se těm vašim komentům fakt neskutečně tlemim:D:D:D ale ty vaši sourozenci hovořící o úchylech... no mazec :D:D:D:D

8 pájina pájina | Web | 4. ledna 2008 v 17:16 | Reagovat

se připojim k tématu.. moje sestra vždycky na mě co to čtu.. tak jednou se podivala na internet kde se ukládaj nejčastěji navštěvovaný stránky a pak když votevřela frerard.blog tak na to asi pět minut hypnotizovaně čuměla a pak to radši vypla.. takže si vo mě asi něco pěknýho myslí:)

a zpět k příběhu.. dokonalost

9 lucya lucya | Web | 4. ledna 2008 v 18:14 | Reagovat

mne že som úchyl povedala len moja máti.. Bo pred pár dnami som piekla koláče..Teda postavičky my chem a boli tak troška nahatý...no a neak som Geemu spravila vtáka až po kolená, Frankie tiež moc nezaostával a ani Mikey. Raya som tročka ochudobnila, zato som mu dala viac chupov... No a Bobino bol taký akoráť... Ale tak babka a dedko sa na tom vcelku zabávali no...:D..

10 tyna - jedna z majitelek tyna - jedna z majitelek | Web | 4. ledna 2008 v 18:49 | Reagovat

to lucyA: :D:D:D:D:D:D tak to je mazec :D:D:D:D:D jako tomu se budu smát ještě hodně dlouho :D:D:D Gee s **** až po kolena :D:D:D:D:D

11 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 27. srpna 2008 v 18:46 | Reagovat

moje rodinka ví o mý homo-úchylce,ségra je v poho,líbí se jí totiž Frankie a nesnáší Jamiu(to má ode mě x),máma to viděla páč se dívá do historie-přečetla si kousek,odtáhla mě do kuchyně na VÁŽNOU PORADU a řikala mi:"jitu a tobě to přijde normální?a víš jak to spolu dělaj jo...to ti přijde hezký???a víš že starý chlapi homosexuálové se ke stáří připo*rávaj,jak to dělaj zezadu?a tebe to vzrušuje?"no lol...a pak z ní eště vylezlo,že četla jen jeden odstavec(to jí tak věřim...xD)a že tam bylo:kurva,buzna,teplouš di do hajzlu-tak že to dál nečetla...  tatínek je úplně největší homofobik,tagže:např-takhle si mluv s těma co si navzájem olizujou kolule,nebo že neřeší jestli se ohne tak aby ho vykouřil sám sobě(tohle nwm kde vzal a snad to radši ani nechci vědět...xD) a podobně...moje teta je též Frerardofil,moje druhá teta četla moje příběhy a líbili se jí,a dala adresu i mojí babičce...přečetla si je...no a mazec xD...naštěstí není stejná jako její syn,můj otec...nějak to neřešila...mamka mi řekla,že se těší až mě tahle úchylka pustí...wm že se nedočká...FRERARD 4EVER!!!

a konečně k příběhu.nemusim už ani zdůrazňovat,že je dobrej,jeden z nejlepších co sem četla...xD

sem se ňák rozepsala...xDxDxDxD

a myslim,že mi v hlavě ještě dlouho zůstane představa Geeho s ptáčkem(no...xD) po kolena...*loooool*:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.