That Jet Black Feeling 11

5. ledna 2008 v 10:22 | tyna |  That Jet Black Feeling
Takle bych moh ležet snad věčnost - hlavu položenou na jeho nahym břiše, poslouchal jsem tlukok jeho srdce a vnímal jeho zvedající se a zase klesající hrudník. Jeho paže byla podemnou, takže se dotýkal mých zad. Teplo místnosti se mísilo s naším potem, což způsobilo, že mi bylo strašný vedro. Zavřel jsem zase oči, abych tak mohl ležet celou tu věčnost, jak jsem si přál. Občas seou škubnul a taky občas řekl něco nesrozumitelnýho ze spaní. Podíval jsem se na jeho téměř porcelánovej obličej, byl bledej, ještě pořád. Najednou se mu zachvěly oční víčka. Asi se mu o něčem zdálo. Odhrnul jsem mu vlasy z obličeje a lehce ho políbil na tvář.
"Miluju tě Gerarde Arthure Wayi." zase sebou škubnul, ale pořád spal. "Je mi jedno jak sou naše životy posraný. Je mi jedno, jak rychle a kam budem muset utíkat. Když jsem s tebou tak je mi jedno uplně všechno. Když skočíš, skočim taky ok?" políbil jsem jeho popraskaný rty. Pomalu jsem otevřel oči a viděl, že se na mě s úsměvem dívá.

"Ahoj.." zašeptal a pohladil mě po tváři.
"Ahoj." zasmál jsem se jednoduchosti jeho pozdravui, kterej pro mě ale tolik znamenal, zbožňoval jsem to. Znovu jsem ho lehce políbil na rty, nechal ruku na jeho hrudníku a podíval se na něj. "Takže, co je v plánu?" zašeptal jsem nakonec, poslouchal jeho dýchání. Prohrábl mi vlasy, přesně tak, jak jsem to nejvíc miloval. Slastně jsem zavrněl.
"Na kdy?" opřel se o ruce, takže se na mě mohl líp koukat.
"Na dnešek." odpověděl jsem a snažil se vypadat nedočkavě.
"Být s tebou.....mmm, du si dát sprchu." odstčil jsem se od něj, když sklouznul na konec postele a chvíli čekal.
"Co se stalo?" zeptal jsem se když hluboce vzdychl, objal ho kolem pasu a bradu mu dal na rameno. Zakroutil hlavou, takže se mi ty jeho krásný černý vlasy třely o obličej. "Gee, neopusť mě nikdy." uchichtnul se mý náhlý prosbě a podíval rovnou do očí.
"Nikdy Frankie." vášnivě mě políbil a po tom krátkym, divokym polibku mě objal. "Kdyby si skočil, skočim taky Franku." zašeptal, kousnul mě do cuha, zved se a šel do koupelny.
Slyšel mě, slyšel mě co jsem mu všechno řek. Ačkoli jsem napůl chtěl, aby mě slyšel, byl tu důvod, proč jsem mu to řekl když spal. Teď jsem byl zranitelnej, co když se na něj vážu? Poslední věc, kterou jsem chtěl být, byla pokrytec. Co když se na něj chci vázat?
Natáh jsem si džíny, triko a mikinu, který ležely různě po podlaze, zabralo mi to asi pět minut než jsem to všechno našel, potom hodil zbytky Gerardova oblečení do kouta, jako to dělal ve svým pokoji. Držel jsem jeho džíny v ruce, ty nosil nejradši. Sednul jsem si na postel a pořád je držel v ruce. Co to se mnou sakra je? Hrál sem si na ňákou ubohou ženskou v domácnosti, která musí uklízet po svým dementnim manžílkovi, ne Gerard nebyl dementní, to jenom já měl depku.
Z nudy jsem mu vytáh věci z kapes (ehm.... u mě by si asi navyndával :D:D). Fotka jeho rodiny, ňákej svazeček věcí, zapalovač a zmačkanej kus papíru. Vykulil jsem oči, když jsem zjistil že je to dopis. Zajímalo by mě kdo to napsal. Možná nás chtěl na jeden den jen tak 'uklidit'. Jakmile přestala týct sprchy, vrátil jsem mu to všechno do kapes.
Gerard se přivalil z koupelny, kapičky vody mu padaly z vlasů a kolem pasu měl omotanej ručník. Usmál jsem se, obdivoval jak se mu voda na hrudi na světle leskla a zkoumal jeho tělo. "Proč se tak usmíváš?" zasmál se, vzal boxerky a natáh si je dřív než odhodil ručník.
"Ty..." zamumlal jsem. Jeho úsměv mě uplně oslepil. Nátáhl si tričko. "Du si zapálit." zamumlal jsem, sebral Marlbora a šel ke dveřím. "Počkám na tebe venku ok? Pudem se projít ne?" nevim proč jsem zněl tak smutně a když Gerard držel svoje džíny, zvědavě se na mě podíval.
"Jo, venku...."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miša Miša | Web | 5. ledna 2008 v 11:44 | Reagovat

Krásne ráno (no, ráno...MOJE ráno xD), keď sa zobudím a hneď tu mám toto xD Mám túto story strašne moc rada xD je úplne úžasná...

2 * * | 5. ledna 2008 v 12:15 | Reagovat

DIV>HOJ TENTO DOPIS NEPŘESTÁVEJ ČÍST!!!!TENTO DOPIS JE OD JEDNÉ HOLKY Z RUSKA JE JI 13 LET A VŽDICKY JSI PŘÁLA MÍT SVÉHO KONĚ JESLI TENTO DOPIS POŠLEŠ 20-TI LIDEM TAK JSI POTOM V DUCHU ŘEKNI SVÉ TAJNÉ PŘÁJÍ ZJEVÍ SE TI TO DO 5 DNŮ.JESTLI TO NEPOŠLEŠ 20-TI LIDEM TA HOLKA PŘIJDE K TOBĚ VEČER V 00:00 A ZABIJETE TĚ!!!!JEDEN KLUK TO NEPOSLAL A DO ZÍTŘKA NA POSTELY TAM BYLA JENOM JEHO KOSTRA A DOPIS PSANÉ KRVÍ!!!! TAK TO PROSÍM JESTLI MŮŽEŠ ZKOPÍRUj

3 pájina pájina | Web | 5. ledna 2008 v 20:55 | Reagovat

aach super jako vždy..

4 XDXD XDXD | Web | 12. ledna 2008 v 17:22 | Reagovat

Uaaaaaaa rychle pokráčko xD.. A jako co to bylo v tom dopise nebo co xD? A jako rychle rychle, já potřebuju vědět jak to bylo dál xD..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.