Cut up angel - chapter 10

14. února 2008 v 12:53 | pajjulinka |  Cut up angel
no trvalo to trochu dyl za to sry xD jo a kdyby neco nedavalo smysl..tak berte ohledy sem to prekladala v noci xD

Gerards pov
Zvuk výstřelu a následný rostříštění skla mě probudilo. Přetočil jsem se a chtěl jsem si Franka přitáhnout k sobě. Jestli přijde chlap s ňákým zasraným kulometem,nechci,aby ho zabil.Ale když jsem ho chtěl chytit,našel jsem jen studené,prázdné místo. Kde je? začal jsem panikařit. Vyklouzl jsem z postele. Slyšel jsem Frankovo tlumené vzlykání přes úzkou chodbu. Jsem si jistý,že přichází z koupelny. Kruci.To nebude dobry. Začal se mi stahovat žaludek a myslel jsem,že se pozvracím. Vytáhl jsem mobil a napsal rychle zprávu Mikeymu.
"Mikey,jsem u Franka. Přijď sem rychle. Potřebuju tě. Frank má problémy! Přiveď Boba a Raye." Nevím co můj mladší brácha může udělat,ale bude lepší mít všechny tady. Jsou 4 hodiny ráno,tak jestli se nic nestalo, Bob mi potom nakope prdel.
Proč kruci tady stojím a dohaduju se sám se sebou když vím,že je někdo se zbraní v domě a Frank tady není?! Okamžitě jsem vyběhl z ložnice a utíkal směrem ke koupelně. Když jsem se tam dostal,našel jsem Franka se zbraní u hlavy. Slzy mu tekly z očí a třepali se mu ruce na spoušti.
"FRANKU? CO TO KURVA..? DEJ TU ZBRAŇ PRYČ!!!" Okay,možná tohle nebyl ten nejlepší způsob ho uklidnit,ale co byste čekali? Udělal jsem krok k němu a když jsem byl u něj blíž,začal se třást.
"Frankie,tak dej už tu zbraň pryč. Tohle přece nemá cenu. Tohle nemůžeš udělat." Otočil se ke mě. Jak se ke mě otočil,dostali se mi do očí slzy.
Měl skelný,zarudlý oči. Hlaveň zbraně se leskla pod tlumeným světlem z malýho světla nad zrcadlem. Z jeho zápestí stékal proud krve po ruce dolů a kapal z konečků prstů na podlahu. U nohou už měl malou kaluž krve.
"A proč k sakru ne? Stejně se o mě nikdo nestará teď když žiju.Nebudu jim chybět když odejdu!!" Vážně to tak cítí? Vážně si myslí,že je v tom sám?
"Nemůžeš to udělat Frankie protože já by tě postrádal!Potřebuju tě. Jsi můj nejbližší přítel a kdybych tě ztratil,nevím co bych dělal." Uvolnil trochu ruku a zbraň nechal pouze optřenou o hlavu.Najednou ale ruku zase vzpřímil. Chystá se to skončit. Uvidím jak můj nejlepší přítel si vystřelí mozek proti zdi. Pevně jsem zavřel oči a zatajil dech,čekal jsem že vystřelí. Ale nic se nestalo.
Otevřel jsem oči,viděl jsem,jak tam ještě stojí,ale jeho obličej byl smrtelně bledej. Jeho celé tělo se zastavilo.
Najednou se mu podlomila kolena a padal k te chladné zemi pod ním.Klekl jsem na kolena a v poslední chvíli jsem ho chytil za ruku a odhodil jsem zbraň z jeho dosahu. Jeho tělo bylo chladné a krev se mi prosakovala do trika. Přitáhl jsem si ho víc na hruď a všimnul jsem si,že nedýchá.
"Frankie. To jsem já kámo. Vstávej!" Uslyšel jsem jak Mikey zabouchl vchodové dveře a všichni tři stoupali po schodech nahoru až k nám.
"O MŮJ BOŽE!CO SE STALO??" Mikeyho hlas se třásl.
"Uklidněte se kluci,běžte pro nějaké ručníky." Vypadali že panikaří,ale mám to pod kontrolou. Doufám.
Přitiskl jsem své rty na ty Frankovi a snažil se mu dát umělý dýchání. Dělal jsem to do tý doby,než zalapal po dechu. Převalil se na bok a ležel na podlaze. No při nejmenším je z toho nejhoršího pryč.
Ray přiběhl zpět do místnosti s několika ručníky. Klekl si vedle mě a obmotal je kolem Frankova zápěstí. Frankovi oči byli otevřený ale nebyli v nich emoce,lítost,strach,jen se upřeně díval nahoru na mě.
Byl ještě nezdravě bílý,ale myslím,že bude žít.
"Rayi dáme ho k němu do pokoje." Ray na to nic neřekl,jen přikývl a pomohl mi odvíst Franka do pokoje.
Položil jsem ho a přikryl jsem ho až po bradu.
"Odpočiň si Frankie. Potřebuješ to. Budu dole v obyvaku." jakmile jsem to dořekl,zavřel oči a zamotal se do deky.
"Gerarde,myslím,že by jsi nám to měl vysvětlit." Ray,Bob a Mikey stáli ve dveřích a vrhali na mě zmatené pohledy. Cítil jsem se špaťně,že jsem je přitáhl až sem.
"Mmm dobře,ale pojďme jinam,nechci ho vzbudit." S tímto sme všichni sešli dolů do obyváku a sedli si proti chladným zdím. Mikey si sedl vedle mě, Bob a Ray naproti. Mikeyho hlava spadla na moje rameno.
"Tak?" Chvíli bylo ticho. V místnosti bylo hrozný dusno.Myslel jsem,že se udusím.
Pak jsem šel s tím vším ven. Řekl jsem jim o těch modřinách,ranám. řekl jsem jim,jak jsem našel na jeho krku podlitiny po škrcení. O nočních můrách a o tomhle ránu. O zbrani,práškách,řezech na jeho zápestí,prostě o všem.
Byli dlouhou chvíli sticha. Jediný zvuk vydával Ray nebo Bob jak lapali po dechu. Cítil jsem jak Mikeymu tečou slzy z očí.
Skončil jsem. Všechno jsem dořekl přinejmenším už před pár minutami,ale kluci tam jen dál seděli,vstřebávali to,co jsem jim všechno řekl. Mikey jak první přerušil to hrobový ticho.
"Jak sme mohli dovolit,aby se mu stalo tolik hrozných věcí?? Jak to,že sme se nevšimli,že je na tom tak zle? Všichni sme věděli,co se stalo jeho mámě a nic sme neudělali,absolutně vůbec nic! Tohle je naše chyba" zvedl vstekle hlavu a potom si ji dal do dlaní.
"Mikey tohle není tvoje chyba. Není to chyba nikoho z nás. Frank potřebuje pomoc. A my tady budeme pro něj za všech okolností. My sme všechno,co mu zbylo." Rayuv hlas zaplnil místnost.
"Nemělo to být takhle.." řekl Bob. Nemyslel jsem si,že vůbec někdy promluví nahlas. "Neměli bychom si dělat starosti kvůli tomuhle. Více starostí bysme si měli dělat s tím,na jaký film se budeme večer dívat a nebo na to naše dohadování,která skupina je lepší. Jsou zasraný 4 hodiny ráno a my sedíme v tmavý místnosti a mluvíme o tom,jak se náš nejlepší kámoš snaží zabít. To není moc vhodný." Jeho hlas byl klidný,ale myslím že ho to zasáhlo,tak jako každého z nás.
" Jo neměli bychom si dělat takový starosti,žije a to je teď hlavní. Ale jeho otec ho ponižuje. Nikdo z nás si ani nedokáže představit,čím minulej rok prošel." Všichni jen přikývli....
"Teď se ale ještě trochu vyspíme."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miša Miša | Web | 14. února 2008 v 13:20 | Reagovat

nepamätám si že by mi bolo niekedy Franka ľúto tak ako v tejto story... joo a je to zrozumiteľné, keby si nepovedala, nespoznala by som, že to bolo prekladané v noci XD ono, v noci sa najlepšie prekladá, s tým mám skúsenosti XD

bože, dúfam, že to Frankie predýcha a odpustí Gerardovi že o jeho problémoch vykecal aj tamtým trom XD neviem prečo, proste si myslím, že sa mu to nebude dvakrát páčiť, no XD

2 Jesska Jesska | 14. února 2008 v 15:30 | Reagovat

uhmmm na tento preklad som sa neuveriteľne tešila a fakt je fajn, tiež som akosi nepostrehla totoxD hmmmm a dúfam, že ďalšie pokračko pribudne skoro bo netuším ako bez tejto story vydržím...hmmm a čo sa týka toho tiež mám ten tušák, že zrovna nadšený nebue ale nechajme sa prekvapiť

3 koko koko | 14. února 2008 v 19:34 | Reagovat

franku to bude dobrý zamilujete se a budete happy

4 pájina pájina | Web | 14. února 2008 v 21:02 | Reagovat

uuuf ještě že ho zachránili

5 xoxo xoxo | 14. února 2008 v 23:14 | Reagovat

Mno tak to sem zvědavá,jak to bude pokračovat...je to luxusní příbeh..;-)

6 XDXD XDXD | Web | 25. února 2008 v 13:26 | Reagovat

Eh...eheh..wua...wua...wuaaaaaaaaaaaa xD!!!!!!

7 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 6. srpna 2008 v 22:12 | Reagovat

ty jo to je smutný x´( ae dik že neumřel.. ae nechapu jakto že fe malem umřel a bob cosi žvani o filmech (no jo o pul jedenacty už mi to moc nemyslí)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.