Cut up angel - chapter 18

1. března 2008 v 1:04 | pajjulinka |  Cut up angel
uz jsem sem dlouho nepridala ze? xD

Frank's POV
Vzbudil jsem se ve stejné pozici,jak jsem usnul. Gerard mě ještě pořád dežel pevně držel kolem pasu.
Možná jsem v noci řekl,že mu odpouštím,ale cítím hroznej vztek a smutek. Myslím,že jsem mu lhal,nemůžu mu odpustit.
Nemůžu mu odpustit,že mě poslal zase domů.
Nemůžu mu odpustit,že mě opustil.
Nemůžu mu odpustit,že zničil tu naději,kterou jsem ještě měl.
Prostě mu nemůžu odpustitl
Ale vím,co to časem bude pryč. Časem to všechno zmizí,ta bolest,rány. Ale pořád tady bude něco,co mi tak hrozně moc stíží přijmout nějakou novou lásku.
Ale já potřebuju Gerarda. Potřebuju vědět,že je tam pro mě a vždycky bude. Potřebuju rameno,kde se můžu vybrečet. Potřebuju se probudit v něčím náručí. Potřebuju vědět,že nejsem sám.
Začal jsem se vrtět a chtěl jsem si jít pro kafe.
Podařilo se mi vykroutit z Gerardova sevření.Na jeho tvář dopadalo matné raní světlo. Měl rozcuchané vlasy. Je krásnej. Jak může něco tak krásnýho způsobovat tolik bolesti?
Snažil jsem se ho nevzbudit a odhodil jsem ze sebe přikrývku. Když jsem chtěl vylíst z postele,noha se mi zapletla do deky. Trochu jsem vyjekl,jak jsem se svalil na studenou podlahu pode mnou.
Přikrývka se mě rozhodla následovat. Nemohl jsem nic vidět,byl jsem vlastně mumifikovanej dekou. /nwm jak se to pise xD/. V zoufalém pokusu se z toho dostat,jsem sebou začal divoce mlátit.
To,jak jsem se pokoušel vymotat,očividně Gerarda pobavilo. Na jeho obličeji se objevil škádlivý a pobavený výraz.
Byl jsem za totálního idiota,kterej jsem. Snažil jsem se z toho dostat a chytil jsem jeden s Gerardových kotníků. Svalil se na mě a jeho tvář byla jen pár centimetrů od té mojí.
Byli sme u sebe tak blízko,že jsem cítil jeho horký dech. Zdálo se mi,že na něj zírám snad věčnost,jak jsem se ztratil v jeho oříškových očích. Nikdy jsem nechtěl tento okamžik ukončit,ale bohužel skončil. Rychle se ode mě odtáhl a nepřirozeně se zasmál.
"Umm sorry. Ty jsi spadl a já jsem spadl a,yea. " sklopil zrak na podlahu a posadil se,před tím,než zavládlo v místnosti ticho.
"A proč jsi vlastně byl na zemi?"
"No nechtěl jsem tě vzbudit. Ještě mám nějaký slušný vychování." nechtěl jsem to takhle říct,ale řekl. A nelituju toho. Má právo vědět,jak šíílenej jsem.
"Franku,už jsem ti řekl,že mě to mrzí. Můžeme se už o tom přestat bavit?"
"Ne Gerarde! Nemrzí tě,že jsi mě zranil! Mrzí tě,že jsem slyšel co jsi říkal do telefonu! Je ti líto,že jsem se naštval!" Cítil jsem,jak mi srdce tluče rychleji a rychleji.
"Franku,nechtěl jsem ti ublížit. Už se to nestane znovu." Jeho omluva zněla jako rozbitá nahrávka. Slyšel jsem to od tolika lidí,při tolika různých příležitostí. Ale už toho mám dost.
"DRŽ HUBU! NEMYSLÍŠ TO TAK DOOPRAVDY TAK PROSTĚ JEN DRŽ HUBU!"
Najednou jsem se cítil hrozně svázanej,omezenej. Tenká látka mojí košile mě škrtila,prořezávala se mou kůží. Přidalo k tomu ještě,že Gerard seděl obkročmo přes můj pas. Není tlustej,ale ten tlak na mém břichu mi připadal,jak kdybych měl za chvíli prasknout.
Chtěl jsem se zvednout a normálně nadechnout,ale Gerard mi v tom zabránil,že mi přirazil ramena zase zpátky na zem.
"Ne Franku,nenechám tě jít v takovýmhle stavu. Musíme si spolu ještě něco vyřídit." Držel mi stále ramena na zemi a hrozně to bolelo. Vykřikl jsem bolestí. Jemně mě pustil a já jsem si sedl proti jeho tělu.
"Frankie,proč se tak třeseš?" Pevně jsem se chytl ze zadu jeho košile.
"Já nevím Gerarde. Pomož mi."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miša Miša | Web | 1. března 2008 v 2:50 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

idem na ďalšie :D

2 enys enys | 1. března 2008 v 3:35 | Reagovat

Wooooooooooooooooooow

3 Niwka&Jesska Niwka&Jesska | Web | 1. března 2008 v 11:43 | Reagovat

ehme ok prvá ide písať Jesska bo niwka tu slintí nad plagátom mcr xD no čo no xD hmm čiže ehme je toooo waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa waaaaaaaaaaa aaaok kľud prečo mi z toho tak hrabe? ale aj tak hm...ok kľud...okprenechavam slovo bo mi uslinta...Môj plagát...môj...xD takže pajte xD

nj musela som predsa využiť tú chvilku keď je Jesska zaneprázdnená a tak si mohla poslintať aj na Frankieho ehm (A) no a teraz k veci ehm :D:D:D, skôr než ma tu kolegyňa prizabije bo už ma zasa objíma tak divne :D bo mi čumí cez rameno a číta čo píšem :D:D:D a čo som to chcela?jaj story...hm...no dobre nejdem sa rozpisovať (A) bo sa chcem vrhnúť na ďalšiu časť :D

ehme pche...na to nech si tu slečna vedľa nezvyká a pracky preč od Frankie...je môôôôôôôôôôôôôôôôj...nikoho iného...ehm ok...pajjusu som momentálne vynechala...moja to potom doriešime xD momentálne...NIWA pracky preč od Frankieho...je môôôôôôôôj kapišto? jo a ehme no to moje divné objatie bude pokračovať ak neprestaneš xD a trochu posilním to zovretie plné...ehm...lásky:D:D:D xD

truba malá :D hm...že jej...no dobre, nechám ju v tom nech si ďalej myslí a nech si aj ďalej myslí, že si nepamätám čo sa mi to dneska snívalo :D dobre nepamätámale provokáckia bola úspešná :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ehm(A) ale bolo tam dačo s Geem...a tuším aj Frankie tam bol ale nanešťastie nič čo by za zmienku stálo xxD radšej :D:D:D

hmm moje zovretie sa v tej chvíli ako spomenula sen zmenilo na škrtenie...ehme...že to nebolelo, že??? xD nabudúce sa budem snažiť viac o to sa neboj:p  jooo a toho Franmieho z toho sna vynechaj ak sa chceme dožiť pol štvrtej a teda stretnutia s miškou xD:..bo budeš vážne...eme...

toto je obmedzovanie osobnej slobody!!!!!!:D

kdeeee??? mne sa nezdá:p takže ticho tam...bo schytáš:p

ja a ticho?to si kde videla...to je rovnako reálne akože ti prestanem nad Frankiem slintať :D:D:D (A)

no zlato si ticho minimálne keď ješ čo je práve teraz xD ok teraz sa rehoceš na tom čo píšem ale ináč si doteraz bola ticho...čiže prestať slintať nad Frankiem? mne sa to zdá docela reálne, že prestaneš xD ináč...ehme mňami Geeeee xD

Mojenko slintať...budem v klude ďalej najmä keď ty mňa musíš s Geem provokovať všakže zlatik?:D:D:D ale tak no...my sa nejako podelíme už (A) ehm (A) toto dopadne zaujímavo ;)

budeme sa musieť podeliť...ehme xD veď chápeš...nikto iný síce nechápe, ale ty a ja jo..jeeeeeeeeej aspoň konečne niečomu chápem xD ehme xD ups asi by som už mohla skončiť a nie sa tu tak verejne priznávať s mojou nechápavosťou...aaa ehme...okej my sa provokujeme navzájom ale aj tak sa máme rady...teda občas o tom pochybujem z tej druhej strany ale môžem ja za to? xD

Tse tak teraz som sa urazila..................................

kľudne...konečne je ticho:p anooo...teda prestaň sa už aj rehotať... xD

moja to sa nedá...ako stačí mi kuk na teba a už sa škerím (A) no pomôžem si?:D:D:D:D:D

no veď fajn...toto si zapamätám...a aj ja som urazená...a už končím a jo nebavím sa s tebou...pcheee

4 XDXD XDXD | Web | 1. března 2008 v 18:03 | Reagovat

Wuaaaa..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.