Cut up angel - chapter 21 - the end??

2. března 2008 v 17:01 | pajjulinka |  Cut up angel
ted mam jaksi hrozne blbou naladu... venku porad hnusne tkze ven nemuzu a tohle uz je predposledni dil... nejak moc to na me pusobi...nevim jestli to vyzni TAKHLE i v cestine.. ae proste... nebudu se dal rozkecavat..proste..tady to je
jo jinak jeste dneska se budu snazit sem pridat posledni,zaverecnej dil...

Znáte ten pocit,když se ráno vzbudíte a nemůžete si vzpomenout na události z minulé noci? Zdá se,že je všechno perfektní a nic se vás netýká. Tohle cítíte ještě před tím,než se zahrabete hlouběji do přikrývek. Potom vás ale zasáhne realita. A samozdřejmě realita neznamená jen to,že někdo zaklepe na vaše dveře aby se vás zeptal,jestli ste už vzhůru.
Vzbudili mě slabé sluneční paprsky. Cítil jsem jak tančí na mojí tváři. Zase jsem zavřel oči a pomalu začal usínat,když jsem ucítil jak se něco posunulo na druhé straně postele. Ta zatracená realita.
Frank.
Otevřel jsem oči a uviděl Franka jak tam sedí a zírá do prázdna. Slunce zasvítilo na jeho široce otevřené oči. Přimhouřil je. Bylo to děsiví,takhle se na něj dívat,vůbec si nebyl podobnej.
"Mmm,dobrý ráno Frankie." Jen se dál díval do prázdnoty,nepohl se,nic neřekl. K čertu vždyť ani nevidím,jestli dýchá.
Opatrně jsem ho vzal za ruku a jemně s ním zatřásl. Nakonec se na mě podíval,ale v jeho tváři nebyla absolutně žádná emoce.
"Gerarde,nech mě být na chvíli. Měl bych se domů nakonec. Měl bych se vrátit zas zpátky do školy. Musím se zas vrátit k mýmu starýmu životu dřív nebo pozdějc. Nemůžu se pořád jenom schovávat."
"Franku ale co tvůj táta? Nebude - "
"To je můj problém Gerarde. Nemusíš se o mě starat. Jednoho dne už tam ty nebudeš a já se budu muset postarat sám o sebe. Proč nezačít teď?"
"Franku,nechal jsem tě jednou a to ti museli zašít tu tvoji zasranou hlavu. Proč bych tě k čertu nechal v týhle situaci znovu?!" Chvíli sme seděli v tichu,ale pak se na mě podíval se zvláštní důvěrou v očích.
"Protože mi musíš věřit." Postavil se a začal sbírat svoje oblečení ze země. Triko,trenýrky,ponožky a další věco nastrkal zpátky do jeho malýho,černýho baťohu. Podíval jsem se mu zbízla do očí,těch krásných,nádherných oříškových očí. Dal mi ruce kolem krku a opřel svou hlavu o moje ramena.
"Frankie,nemusíš tohle udělat. Nemusíš odcházet. Můžeme udat tvýho tátu a ty potom nebudeš muset vrátit se zpátky." Zakroutil hlavou a chvíli mlčel,než se na mě zas podíval.
"Dostane se pryč Gee. Řekne soudci,že se ještě pořád trápím tak se řežu sám. Udělá ze mě nulu,dostane se ven,příjde domů a zabije mě. Bude lepší,když se mu postavím normálně."
"Oh Franku,tak bych si přál aby jsi tímhle nemusel projít. Přeju si,aby jsi mohl žít zas svůj život." Zasmál se ale tekli mu slzy po tvářích.
"Ale Gee,kdyby se tohle nestalo,nemohl bych bejt tak blízko tebe."
Vřele se na mě usmál.
"Tak Gee,já musím jít." Odtáhl se ode mě a znovu se usmál. Nepamatuju se,kdy byl naposledy šťastnej. Je to už dlouho,moc dlouho.
"Slib mi,že mi zalováš kdyby se cokoliv dělo." V místnosti se ozvalo jemný hihňání jak se podíval na mě.
"Ge, jsi jak nějaká máma,pořád se o mě staráš.Ano,slibuju že ti zavolám. Ano, slibuju že nebudu pít a řídit. Ano,slibuju že si nevezmu bonbon od někoho cizího." A zase se zahihňal. Ale já jsem se nemohl smát. Tohle není směšný.
"Gerarde" Jeho hlas byl teď vážný. Vždycky mluví vážně,když řekně uplně celý moje jméno. Nikdy to tak neříkal. "Je mi vážně dobře. Už jsem starší. Potřebuju zvládat svoje problémy sám. Nemůžeš pořád bojovat za mě. Všechno bude dobrý."
Podíval se na mě a já jsem jsem konečně viděl tu barvu v jeho očích. Tak nádherný zelený oči,ve kterých se vždycky ztratím. Je úžasnej. Tak hrozně moc skvělej. Uvědomoval jsem si ten důvod,proč jsem u něj tak blízko. Důvod,proč miluju to,když sme spolu. Protože je zlomenej.
Protože mě potřebuje.
Frank's POV
Gee se na mě podíval. Jeho strašně sladkej pohled mi připoměl sněhovou vločku. Tak čistou,tak opravdovou. Jeho rty se pozvolna vzdalovali od sebe,až se změnili v plný,krásný úsměv. Miluju ten úsměv.
Opřel jsem svou hlavu o tu jeho. Mohl bych být pro něj něco víc,než jen kamarád? Vím,že je gay nebo přinejmenším bi. Ale nevím,jestli by chtěl takovou ztracenou existenci jako jsem já. Jsem předurčený k tomu,bejt sám.
"Franku,jsi okay? Pamatuj že nemusíš odcházet. Stačí říct slovo." Zašeptal mi potichu do ucha.
"Ne Gee. Půjdu. Musím se tomu postavit." Vím že to musím udělat. Moje srdce křyčí,abych to takhle udělal. Ale moje tělo chce zůstat tady,s Gerardem proti mě. Nechci teď odejít,tenhle moment je dokonalej.
Trochu jsem se od něj odtáhl ale nakonec jsem přitiskl svoje rty na ty jeho. Mým tělem jako kdyby proběhla statická elektřina. Na tenhle okamžik jsem čekal už hrozně dlouho. Políbil mě zpátky a jednou rukou mě chytil vzadu kolem krku.
Olízl jsem mu spodní ret,čímž jsem žadonil,aby mě pustil dovnitř. A k mému překvapení pootevřel ústa a naše jazyky se střetli proti sobě. Chvíli sme jazykama bojovali o nadvládu,ale nakonec jsem ustoupil a nechal ho,aby jeho jazyk prozkoumal moje ústa.
Najednou jsem dostal strach. Vážně nevím proč,ale dostal. Přestal jsem.
"Miluju tě." To bylo všechno co jsem mohl říct,než jsem rychle vystřelil dveřma pryč. Z nějakýho důvodu jsem vzal Geeho klíčky od auta a skočil jsem do vozu. Nemám moc zkušeností z řízením. Vyjel jsem z příjezdové cesty a jel dolů ulicí. Jak jsem zahl za roh,uslyšel jsem ječení pneumatik.
Potom jak kdyby se všechno zpomalilo,uslyšel jsem jak auto narazilo na levou stranu,moji stranu. Cítil jsem to. Vím,že jsem potom ještě vykřikl.
Gee's POV
"Miluju tě." Když mi to řekl,i kdybych chtěl něco říct,nemohl jsem,protože se mi hlas zachytil v hrdle. Než jsem se mohl vzpamatovat,vyběhl z pokoje a uslyšel jsem bouchnutí dveří. Chvíli jsem tam seděl a přemýšlel,co mám udělat. Ale potom mi to bylo hned jasný co,když jsem uslyšel ten hroznej náraz.
Vyběhl jsem z domu a utíkal za tím zdrojem zvuku. Dvě auta se srazili. Jedno z nich bylo moje starý, a to druhý nějakej malej náklaďák.
Co k čertu dělá moje auto tady?? Teda aspoň jsem si myslel že je to moje auto,ale bylo to těžký rozpoznat,když řidičova strana byla zdemolovaná. Nevěděl jsem,jaký auto si Frank vzal. A co mě přinutilo vůbec myslet,že by tam byl Frank.
Obtížně jsem otevřel ty zničený dveře a uviděl Franka jak krvácí. Bylo tam tak moc krve..Tak moc. Udělalo se mi špatně,jak jsem viděl ty rány na jeho obličeji,na rukách prostě všude. Chtěl jsem mu pomoct víc než cokoliv jinýho,ale věděl jsem,že tam teď nemůžu nic udělat. Měl pootevřený oči a lehce dýchal. Ten muž z náklaďáku už zavolal sanitku.
Jak Frank začal hrozně kašlat,jemně jsem si ho přitáhl k sobě do náruče. I přes ten nedostatek romantiky v týhle situaci jsem ho zlehka políbil.
"Taky tě miluju Franku,taky tě miluju." Zbloudilá slza mi spadla z tváře a on se usmál. Nebyl to ten falešnej úsměv,jakej jsem ten poslední rok vždycky viděl,ale opravdovej. Byla to jedna z nejkrásnějších věcí,co jsem kdy viděl.
"Taky tě miluju Franku."
Po tomhle se jeho oči zavřeli a z úst mu tekl malej pramínek krve a další z jeho nosu.
Cítil jsem,jak mi puklo srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miša Miša | Web | 2. března 2008 v 18:06 | Reagovat

plačem...neplačem, revem... omg... OMG...kurva... a sakra... ach... toto... jaj bože... ten koniec... cítil, ako mu puklo srdce...och... fňúúúúúúúúúk :´(

2 Niwka&Jesska Niwka&Jesska | Web | 2. března 2008 v 18:29 | Reagovat

omfg.......................................................tých bodiek by bolo asi ešte veľa,radšej sa idem dakam zdekovať...nie, ja revať nebudem, akosi je mi to jasné aj ked mám veľmi zdeptanú náladu z tohto, teda ani nie zdeptanú skrátka...nemám náladu na nič...prešla ma aj chuť ísť písať...hmmm...ešte že nám tu hučí my friends...inak by som fakt revala...xD

ja som v pohode...som vážne v pohode....nie som??? omf...ehm ok vedela som to...ale aj tak ma to dorazilo...ja necem...nie takto...toto...ok dýcham...slzy v neodlíčených očiach, veď detail..zas som dáko mimo xD neva som v pohode fakt...ehm budem xD hmmm myslím, že tú story čo ma dnes napadla zaklincujem jednorázovkou so sad endom? ehm a to som chcela...nie ok ticho kľud...okej dosť...proste môj Frankie...pamätáš keď som ti hovorila, že ak si to prečítam skôr tak aspoň sa s tým do prekladu zmierim? hah no asi to neako nevyšlo...revala som vtedy mám slzy c očiach teraz...ehm no co už...ok radšej končím...heh...

3 Dee Dee | Web | 2. března 2008 v 21:27 | Reagovat

Som optimista...ešte to bude mať 100000 pokračovaní, nakoniec budú mať 10 detí, budú manželia, Frank bude psychológ v prestížnej nemocnici, Gerard úspešný podnikateľ , budú sa milovať najviac na svete až do smrti...Jééééžiši...to je katastrofa...neprežijem to..asi...

4 enys enys | 4. března 2008 v 16:51 | Reagovat

Do prdele zasranéééé!!!!to snad néé!!

5 foolishmonkey foolishmonkey | 4. března 2008 v 21:02 | Reagovat

neeeee..toto nemoze byt pravda..... fnuk :(

6 LucyA LucyA | Web | 24. března 2008 v 16:30 | Reagovat

:D:D:D:D mne to príde vtipné..ale ja som divná, mne všetky smutné konce prídu vtipné, komické zábavné atd..nie preto žeby tam dakto zomrel ale..proste...ja ani neviem prečo...

alee, inak táto story bola fáájjn, moc fáájn.. :)

a má aj fájn koniec..:D... už som ticho..nesmejem sa..je to smutné.. musím plakať....:(....to nejde..:D:D:D

7 Frerardka =) Frerardka =) | Web | 28. června 2008 v 20:14 | Reagovat

ááááááááááááááááááááááááááááááá

Fuha

Ale to je krásnej konec... jestli je to konec...

Pak Frankie umře, ale oba budou vědět, že se maj rádi

A Gee mu bude dávat na hřbitov kytky

Mám ráda špatný konce..

8 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 6. srpna 2008 v 23:01 | Reagovat

nééééééééééééééééééééééééé to není možnýýýýýýýýýýý nééééééééééééééééé  néééééééééééééééééééééééé NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.